20 травня 1999 рік. В цей день, на заповненому КСК «Ніка», «Поліграфтехніка», в рамках Першості чемпіонату України з футболу, приймала команду «Поділля» (Хмельницький).

Вже на початку зустрічі олександрійці, на радість місцевим вболівальникам, забивають швидкий гол. На 8 хвилині відзначається Сергій Потапов. І начебто, півсправи зроблено. Відчуваючи перевагу — і територіальну і за класом, — футболісти «Поліграфтехніка» після того, як повели у рахунку, заспокоїлися, вважаючи, що забити другий гол у ворота хмельничан – це лише питання часу. Проте, суперник швидко «перебудовується», міцно засівши у захисті. Олександрійці використовують фланги і дальні постріли з середини поля. Все марно. У другому таймі ситуація кардинально не міняється. М’ячем більше володіють господарі, а футболісти «Поділля» змушені захищатися. На 71 хвилині супернику вдається забити. Одна з небагатьох атак хмельничан призвела до взяття воріт. Забиває В. Мацюк. Рахунок на табло не змінився до кінця матчу. 1:1

20 травня 2006 року у Другій лізі «Олександрія» на домашньому стадіоні приймала команду СК «Олком» (Мелітополь).

Фаворитом зустрічі були господарі. Це було зрозуміло ще до початку матчу. Відстань між суперниками в турнірній таблиці була колосальної, майже у 40 очок. Олександрійці посідали другу сходинку, СК «Олком» – передостанню, тому весь поєдинок, по- суті, був грою в одні ворота.

В цей суботній день вболівальники на трибунах стали свідками трьох голів. Дублем відзначився Олександр Казанюк. Спочатку він відкрив рахунок на 24 хвилині, а на 63-ій вдало реалізував пенальті. Також, забитий гол собі в актив записав Сергій Ружицький. Ця перемога закріпила позицію олександрійців в турнірній таблиці, і дозволила вже в наступному сезоні виступати у Першій лізі.