15 травня 2011 року відбувся матч 30 туру Першої ліги між командами ПФК «Олександрія» — «Арсенал» (Біла Церква).

Це був один із ключових матчів для олександрійської команди: вирішувалась доля в боротьбі за путівку до Вищої Ліги. Олександрійці, займаючи першу сходинку турнірної таблиці, розуміли важливість кожної зустрічі, тому налаштовувалися лише на перемогу. Так сталося і цього дня.

В домашньому матчі, при підтримці чисельних вболівальників на трибунах КСК «Ніка», футболісти ПФК «Олександрія» стали на крок ближче до золотих медалей, впевнено перегравши суперника з рахунком 2:0. Відкрив рахунок в цьому цікавому і захоплюючому матчі на 28 хвилині Давід Таргамадзе, а наприкінці зустрічі Сергій Старенький поставив крапку в цьому протистоянні.

15 травня 2015 року відбувся матч 27 туру Першої ліги між командами «Динамо-2» (Київ) та ФК «Олександрія».

До столиці України наші земляки приїхали у якості фаворита. Займаючи першу сходинку в турнірній таблиці, і, по-суті, вирішивши задачу на сезон, олександрійці дали справжній виїзний бій, продемонструвавши якісний футбол. Маючи безліч гольових моментів, команда з Олександрії, вирвала перемогу лише під завісу матчу: на 86 хвилині гол-красень Артема Чорнія приніс перемогу.

15 травня 2016 року відбувся матч 26 тура у Вищому дивізіоні «Ворскла» (Полтава) – ФК «Олександрія».

Для обох команд цей останній матч чемпіонату нічого не вирішував. «Ворскла» посідала п’яту сходинку в турнірній таблиці, олександрійці – шосту. При цьому наші земляки вирішили завершити чемпіонат на мажорній ноті. В першому таймі дальній удар Дениса Дедечка під поперечину зняв всі питання щодо переможця цього протистояння.

До речі, в цьому матчі свій перший ювілей відсвяткував півзахисник олександрійців Євген Банада, зігравши за команду 100 офіційних матчів.