Артем Полярус і Валерій Лучкевич у збірних 23 туру УПЛ

Новини

За підсумками 23 туру Української Прем’єр-Ліги, в якому «Олександрія» вдома поступилася «Шахтарю», українські спортивні видання сформували символічні збірні, до складу яких увійшли олександрійці Артем Полярус і Валерій Лучкевич.

Артем Полярус

У минулому сезоні два голи Поляруса дозволили «Олександрії» привезти сенсаційну перемогу з Харкова над «Шахтарем». На цей раз в домашньому матчі проти гірників Полярус був одним з найбільш помітних гравців у складі своєї команди. Впадало в очі, що Артем у більшій частині епізодів покладається на індивідуальні дії, і це мало сенс, адже гра у Поляруса в той вечір справді йшла. Хавбек зробив 7 обводок, завершивши успішно кожну з них, а також виграв 8 єдиноборств з 13, в яких узяв участь. Єдине, з чим не дуже склалося – точність передач. Якби і в цьому компоненті Полярус проявив себе на високому рівні, то у «Шахтаря» напевно було б куди більше проблем при роботі на оборону. (Терикон)

Валерій Лучкевич

Ні в чому не поступався Лучкевич своїм опонентам з грізного «Шахтаря», навіть в протистояннях з Ісмаїлі часто виходив переможцем. Валерій в обороні був одним з найпомітніших гравців, встигав робити свою роботу, ще й допомагав партнерам, відзначився захисник і в атаках, хоча підтримки йому не вистачало.. (UA-Футбол)

Анонс

Олександрія
00:00
28/07/2019
КСК Ніка, Олександрія
Шахтар