Д | 06.07.2023 | 18:00 | Олександрія | 2 - 2 | ФК Ковчег | Товариський матч |
Д | 08.07.2023 | 16:00 | Олександрія | 2 - 3 | ЛНЗ | Товариський матч |
Д | 15.07.2023 | 13:00 | Олександрія | 4 - 3 | Кривбас | Товариський матч |
Д | 18.07.2023 | 13:00 | Олександрія | 1 - 2 | Агротех | Товариський матч |
Д | 21.07.2023 | 00:00 | Олександрія | 1 - 2 | Ворскла | Товариський матч |
Д | 29.07.2023 | 12:00 | Олександрія | 4 - 0 | Кривбас | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 04.08.2023 | 12:00 | Олександрія | 4 - 1 | Металіст 1925 | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 11.08.2023 | 11:00 | Шахтар | 0 - 1 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 17.08.2023 | 12:00 | Зоря | 0 - 1 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 25.08.2023 | 12:00 | Олександрія | 0 - 2 | Полісся | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 01.09.2023 | 12:00 | Ворскла | 2 - 3 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 15.09.2023 | 12:00 | Олександрія | 1 - 2 | Минай | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 22.09.2023 | 12:00 | Олександрія | 0 - 0 | Чорноморець | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 30.09.2023 | 13:00 | Динамо | 2 - 1 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 06.10.2023 | 13:00 | ЛНЗ | 2 - 2 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 20.10.2023 | 14:00 | Олександрія | 1 - 1 | Колос | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 29.10.2023 | 12:00 | Рух | 2 - 1 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 05.11.2023 | 12:00 | Дніпро-1 | 4 - 3 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 10.11.2023 | 00:00 | Олександрія | 5 - 0 | Верес | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 17.11.2023 | 11:00 | Металіст 1925 | 0 - 2 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 25.11.2023 | 12:00 | Олександрія | 4 - 1 | Оболонь | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 01.12.2023 | 12:00 | Кривбас | 1 - 2 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 25.02.2024 | 13:00 | Олександрія | 0 - 2 | Шахтар | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 02.03.2024 | 00:00 | Олександрія | 3 - 1 | Зоря | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 08.03.2024 | 12:00 | Полісся | 1 - 1 | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 14.03.2024 | 13:00 | Олександрія | 0 - 1 | Ворскла | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 30.03.2024 | 00:00 | Минай | _ - _ | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 06.04.2024 | 00:00 | Чорноморець | _ - _ | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 12.04.2024 | 00:00 | Олександрія | _ - _ | Динамо | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 19.04.2024 | 00:00 | Олександрія | _ - _ | ЛНЗ | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 26.04.2024 | 00:00 | Колос | _ - _ | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 03.05.2024 | 00:00 | Олександрія | _ - _ | Рух | Чемпіонат юнацьких команд |
Д | 10.05.2024 | 00:00 | Олександрія | _ - _ | Дніпро-1 | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 17.05.2024 | 00:00 | Верес | _ - _ | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |
В | 24.05.2024 | 00:00 | Оболонь | _ - _ | Олександрія | Чемпіонат юнацьких команд |