05.11.2021, п'ятниця, КСК «Ніка», матч 14 туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Олександрія» — «Металіст 1925». Початок о 19:30. Температура +11. Глядачів: 1340.

«Олександрія» — «Металіст 1925» 2:0 (1:0)

Арбітр: Роман Блавацький (Львів), асистенти арбітра: Євген Петраков (Київ), Віталій Скобля (Київ), четвертий арбітр: Олександр Солов'ян (Київ). Спостерігач арбітражу: Євген Абросимов (Одеса). Делегат УАФ: Юрій Бондаренко (Херсонська область).

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Третьяков Максим (Одарюк Володимир, 84'), Мірошніченко Денис, Дришлюк Кирило, Кирюханцев Ігор (Кожушко Олег, 72'), Мустафаєв Еміль (Копина Юрій, 84'), Цуріков Андрій, Рибалка Сергій (Демченко Олександр, 60'), Дубра Каспарс (К), Устименко Денис (Спінеллі Клаудіо Пауль, 72')

Запасні: Єрмаков Георгій, Мельник Олександр,  Бухал Гліб, Новіков Андрій

Головний тренер: Юрій Гура

«Металіст 1925»: Шеліхов Денис, Єрмаков Віталій, Кверквелія Соломоні, Ченбай Сергій, Западня Артур (К), Габелок Артем (Задерака Максим, 84'), Протасов Євген (Савін Антон, 84'), Фабіньо (Батюшин Юрій, 67'), Криськів Дмитро (Савін Антон, 77'), Ременюк Андрій, Марлісон (Зубков Ілля, 84')

Запасні: Сидоренко Денис, Коваленко Іван, Потімков Юрій, Кравченко Дмитро

Головний тренер: Валерій Кривенцов

Попередження: Рибалка, 45+1', Копина, 90+3' — Ременюк, 58'

Голи: Кирюханцев, 33’, Дубра, 73’

14 тур звів дві команди, які буквально тиждень тому вже зустрічалися в кубковому поєдинку (тоді «Олександрія» впевнено переграла суперника з рахунком 5:2 на виїзді). Цього разу олександрійці теж виявилися сильнішими за свого опонента.

Вже з перших хвилин містяни повели рішучій наступ на ворота гостей. На 3 хвилині, після скидки Андрія Цурікова з флангу, не встигли замкнути два гравця нашої команди.

На 12 хвилині знову Цуріков зробив точний пас на Еміля Мустафаєва. Той пробив у створ воріт. Кіпер «Металіста 1925» Шеліхов впевнено ліквідував загрозу.

Гості спромоглися на швидку контратаку, яка завершилася не влучим ударом.

Свої хороші гольові моменти не використали Владислав Бабогло та Сергій Рибалка. Перший, після розіграшу кутового, пробив головою. М’яч пройшов поруч зі стійкою. Другий пробив здалеку, але круглий пройшов поруч зі стійкою.

На 33 хвилині домінування нашої команди нарешті перетворилося на забитий м’яч. Ігор Кирюханцев, отримавши чудовий пас від Сергія Рибалки, пробив в дальній кут.1:0.

З таким рахунком команди пішли на перерву.

На початку другого тайму підопічні Валерія Кривенцова спробували заграти по-іншому, намагаючись нав’язати свою гру, але наші гравці не дали їм сильно «розгулятися» і швидко перехопили ініціативу. Хороші моменти забити втратили Денис Устименко та Каспарс Дубра. До речі, наш капітан цього вечора все ж таки відзначився забитим голом. На 73 хвилині, після навісної подачі з кутового, він влучно пробив головою, зробивши рахунок в грі 2:0, який і став переможним в цьому матчі. Вітаємо нашу команду з перемогою!