31.10.2021, неділя, «Арена Львів» (Львів), матч 13 туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Рух» — «Олександрія». Початок о 17:00. Температура + 11. Глядачів: 1289.

«Рух» — «Олександрія» 0:0 (0:0)

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон), асистенти арбітра: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Денис Марченко (Чернігів), четвертий арбітр: Володимир Новохатній (Київ). Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Київ). Делегат УАФ: Сергій Задорожняк (Чернівці).

«Рух»: Паньків Юрій, Руніч Василь (Кузик Орест,59'), Сич Олексій, Карасюк Роман, Федорчук Валерій (Притула Остап, 76'), Білий Максим, Альваренга, Мисик Мар'ян, Борячук Андрій (Кондраков Данііл, 59'), Таллес Б. (Стаменковіч Мілош, 86'), Мартинюк Ярослав (К)

Запасні: Бандура Олександр, Сапуга Марко,  Дідик Роман, Лях Ростислав,  Гагун Роман

Головний тренер: Леонід Кучук

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Калюжний Іван, Спінеллі Клаудіо Пауль (Устименко Денис, 46'), Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Кирюханцев Ігор (Кожушко Олег, 68'), Демченко Олександр (Мустафаєв Еміль, 68'), Цуріков Андрій, Рибалка Сергій, Дубра Каспарс (К)

Запасні: Горох Валентин, Мельник Олександр, Бухал Гліб, Копина Юрій

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Руніч, 15', Сич, 36', Альваренга, 84', Кузик, 90+1' — Демченко, 67', Калюжний, 70', Устименко, 70', Бабогло, 75'

Вилучення: Кузик (90+3', друге попередження)

Домінування олександрійців на «Львів Арені» розпочалося практично одразу за свистком арбітра. В перші 20 хвилин м’яч взагалі дуже рідко перетинав лінію центра поля. Основна боротьба була сконцентрована біля воріт Юрія Паньківа.

Вже на 8 хвилині чудову нагоду відкрити рахунок втратив Денис Мірошніченко, який отримавши діагональний пас здалеку від Каспарса Дубри, зльоту, не зупиняючи круглого, пробив майже з лінії штрафного майданчику. На жаль, вище воріт.

Потім свої моменти не реалізували, при чому з вигідних позицій, двічі Ігор Кирюханцев та Олександр Демченко. Господарі за цей проміжок часу нічим похвалитися не могли. Їх рідкі контратаки закінчувалися також швидко, як і розпочиналися. Жодного загострення біля воріт Олега Білика.

Вже в кінцівці тайму Каспарс Дубра міг забивати після розіграшу стандарту. На його удар головою з близької відстані відреагував Паньків, надійно зафіксувавши м’яч у своїх руках.

У другому таймі кардинально нічого не змінилося. Єдине що — команди грали практично без воріт з достатньою кількістю дрібних фолів.

На 80-й хвилині «Рух» провів чи не першу гостру атаку. Героєм епізоду міг стати Кондраков, але на завершальній стадії йому на заваді став Сергій Рибалка.

Вже за мить олександрійці потурбували Юрія Паньківа. Хорошим, але не влучним, ударом відзначився Еміль Мустафаєв, який вийшов на заміну. Кіпкер «Руху» відбив м’яч без проблем.

До кінця поєдинку рахунок залишився незмінним. У підсумку безгольова нічия.