22.10.2021, п’ятниця, стадіон ім. Ю. Гагаріна (Чернігів), матч 12- го туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Десна» — «Олександрія». Початок о 17:00. Температура +12. Глядачів 1644.

«Десна» — «Олександрія» 1:1 (1:1)

Арбітр: Олександр Шандор (Львів), асистенти арбітра: Олександр Павлінов (Одеса), Віталій Сухін (Одеса), четвертий арбітр: Роман Блавацький (Львів). Спостерігач арбітражу: Сергій Березка (Київська обл.). Делегат УАФ: Андрій Прохорович (Суми).

«Десна»: Литовка Ігор, Сафронов Олександр, Цимбалюк Євгеній, Болбат Сергій, Домбровський Андрій, Калітвінцев Владислав, Картушов Єгор (К), Завійський Тарас, Безбородько Денис, Селін Євген, Юрченко Владлен (Будківський Пилип, 85')

Запасні: Мисак Роман, Жук Вадим, Масалов Олександр, Ковтун Олексій, Арвеладзе Леван, Белич Євгеній,  Дегтярьов Максим, Шевцов Ілля

Головний тренер: Олександр Рябоконь

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Калюжний Іван, Спінеллі Клаудіо Пауль (Устименко Денис, 67'), Третьяков Максим (К), Мірошніченко Денис, Бухал Гліб, Дришлюк Кирило (Демченко Олександр, 58'), Кирюханцев Ігор (Стецьков Тимур, 67', Мустафаєв Еміль, 75' ), Цуріков Андрій, Рибалка Сергій

Запасні: Горох Валентин, Мельник Олександр,  Копина Юрій, Новіков Андрій

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Будківьский, 86’, Цимбалюк, 90+1’  - Дришлюк, 13’, Цуріков, 33’, Калюжний, 42’, Устименко, 81’

Голи: Безбородько, 35’ — Третьяков, 28'

В хорошому темпі розпочали гру обидві команди. М’яч не затримувався в центрі поля. Олександрійці першими пішли в атаку. Гравці «Десни» створювали контрвипади у відповідь.

На 28 хвилині містяни відкрили рахунок у зустрічі, розігравши чудову комбінацію. Спочатку Денис Мірошніченко майже з центральної лінії зробив передачу на Івана Калюжного. Той, зльоту, головою переправив круглого на Макса Третьякова, який робив забігання до штрафного майданчика суперника. Йому залишалося лише переправити м’яч у ворота. Що і сталося. 0:1.

Після пропущеного голу господарі увімкнули й без того хороші швидкості в атаці, і вже за 7 хвилин зрівняли рахунок. Відзначився Безбородько. 1:1.

Майже одразу містяни мали чудову нагоду вийти вперед, але, після удару головою Клаудіо Спінеллі, круглий розминувся зі стійкою.

За змістовністю гри в першому таймі рахунок був абсолютно закономірним.

На початку другого тайму хорошу реакцію продемонстрував Олег Білик, відбивши непростий м’яч після удару з-за меж штрафного майданчику Юрченка.

Свій шанс забити втратив на 53 хвилині Іван Калюжний, який пробив з вигідної позиції трішки вище поперечини.

Взагалі, динамічний футбол вболівальники спостерігали й у другому таймі. Команди не збавили обертів, намагаючись вийти уперед.

У нас свої напівмоменти втратили два Дениса – Мірошніченко та Устименко. До речі, Устименко забив, правда з положення поза грою.

З убивчої позиції не зміг переграти кіпера чернігівців Макс Третьяков на 83 хвилині.

Кінцівка зустрічі була дуже нервовою. Ближче до перемоги були підопічні Юрія Гури, але нічия все-таки закономірний результат, як то кажуть — абсолютно по грі.