25.09.2021, субота, КСК «Ніка», матч 9-го туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Олександрія» — «Маріуполь». Початок о 14.00. Температура+15. Глядачів: 1105

«Олександрія» — «Маріуполь» 2:1 (1:1)

Арбітр: Денис Шурман (Київська обл.), асистенти арбітра: Володимир Журибіда (Луцьк), Станислав Марулін (Херсонська обл.), четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачево). Спостерігач арбітражу: Володимир Петров (Харків). Делегат УАФ: Валерій Лютий (Запоріжжя).

«Олександрія»: Білик Олег, Мельник Олександр (Бабогло Владислав, 55'), Ковалець Кирило, Гринь Сергій (Спінеллі Клаудіо Пауль,46'), Калюжний Іван, Третьяков Максим ( Кожушко Олег, 77'), Мірошніченко Денис, Дришлюк Кирило (Рибалка Сергій,88'), Одарюк Володимир (Демченко Олександр, 88'), Цуріков Андрій,Дубра Каспарс (К)

Запасні: Єрмаков Георгій, Стецьков Тимур,  Бухал Гліб, Копина Юрій

Головний тренер: Юрій Гура

«Маріуполь»: Кудрик Олег, Стасюк Петро, Босанчич Петар, Мампассі Марк, Меліченко Кирило ( Холод Артем,84'), Чех Максим, Мишньов Дмитро (К), Спіровський Стефан (Шостак Денис,46'), Топалов Дмитро (Драмбаєв Олександр, 73'), Кащук Олексій (Світюха Денис,46'), Кулаков Андрій (В'юнник Богдан,73')

Запасні: Турбаєвський Микита, Удод Данило,  Хромей Михайло, Петерман Микита

Головний тренер: Остап Маркевич

Попередження: Мельник,12', Дришлюк,57' — Чех,41', Мишньов,58', Босанчич,84'

Голи: Третьяков,35' (пенальті), Кожушко,86' — Спіровський,25'

В 9-му турі до Олександрії завітав один із аутсайдерів чемпіонату – ФК «Маріуполь».

З перших хвилин поєдинку олександрійці заволоділи ініціативою, практично не випускаючи суперника з-за меж власного штрафного майданчика. Андрій Цуріков, Макс Третьяков, Кирило Ковалець мали забивати  ще на початку зустрічі. Проте гості відкрили першими. На 25 хвилині після стандарту Мишньов влучив в поперечину, а на добиванні першим був Спировський — 0:1.

За десять хвилин олександрійці зрівняли рахунок. Кирило Ковалець заробив пенальті, який чітко реалізував Макс Третьяков. 1:1.

Після перерви підопічні Остапа Маркевича грали на утримання результату, проте це не завадило містянам забити вдруге. Спрацювала заміна Юрія Гури. Олег Кожушко, який замінив Макса Третьякова, після подачі від Кирила Ковальця вивів команду уперед на 86 хвилині. З таким рахунком команди завершили матч.