18.09.2021, субота, НСК «Олімпійський» (Київ), матч 8 туру VBET Ліги сезону 2021/2022, «Динамо» «Олександрія» Початок о 19:30. Температура+15. Глядачів: 7380.

«Динамо» «Олександрія» 1:0 (0:0)

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків), асистенти арбітра: Олександр Жуков (Харків), Віктор Матяш (Донецьк), четвертий арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса). Спостерігач арбітражу: Сергій Задіран (Дніпро). Делегат УАФ: Володимир Гевко (Львів).

Арбітр VAR: Андрій Коваленко (Полтава)

Асистенти VAR: Володимир Володін (Херсон), Сергій Лисенчук (Київ)

«Динамо»: Бущан Георгій, Сидорчук Сергій (К) (Шепелєв Володимир,77'), Шабанов Артем, Де Пена (Вітіньйо,69'), Циганков Віктор, Миколенко Віталій, Андрієвський Олександр, Забарний Ілля, Буяльський Віталій (Лєднєв Богдан,90+5'), Шкурин Ілля (Гармаш Денис, 46'), Кедзьора Томаш Кароль (Караваєв Олександр,69')

Запасні: Бойко Денис, Вербич Беньямін, Тимчик Олександр, Сирота Олександр

Головний тренер: Мірча Луческу

«Олександрія»: Білик Олег, Мельник Олександр, Ковалець Кирило, Гринь Сергій (Спінеллі Клаудіо Пауль,63'), Калюжний Іван, Третьяков Максим ( Стецьков Тимур, 90+1'), Мірошніченко Денис, Дришлюк Кирило (Рибалка Сергій,71'), Одарюк Володимир (Кирюханцев Ігор,63'), Цуріков Андрій, Дубра Каспарс (К)

Запасні: Єрмаков Георгій, Бабогло Владислав, Бухал Гліб,  Демченко Олександр,  Копина Юрій

Головний тренер:  Юрій Гура

Попередження: Буяльський,43', Кедзьора,58',Сидорчук,66',Бойко,72', Андрієвський,87', Гармаш,90+5',Шабанов,90+5'- Ковалець,42', Спінеллі,76', Дубра,78', Рибалка 90+5'

Вилучення: Кирюханцев,90+5'

Гол: Циганков,90+5’ (пенальті)

«Динамо» завжди було для нашої команди (і не лише для нашої) серйозним суперником, і кожна гра проти киян – це своєрідний екзамен, на який налаштовуєшся по-особливому, тим паче на їх полі. Цей поєдинок для містян не став виключенням.

З перших хвилин матчу команда Юрія Гури передбачено грала другим номером, більше захищаючись, ніж створюючи щось серйозне в атаці. Динамівці намагалася забити швидкий гол, мабуть, тому перші 15 хвилин ми грали практично від захисту, віддавши ініціативу господарям поля. Потужна гармата киян – Буяльський, Циганков, Кедзьора, Андрієвський, — постійно турбувала наш захист. В цей проміжок часу надійно на варті стояв Олег Білик.

Наприкінці першого тайму містяни мали чудову нагоду відкрити рахунок після розіграшу стандарту. Кирило Ковалець метрів з 20-ти зробив навісну передачу в штрафний майданчик, яку мав замикати Іван Калюжний, але наш восьмий номер не дотягнувся кількох сантиметрів аби забити з близької відстані.

На останніх хвилинах першої 45-ти хвилинки Циганков, отримавши пас від Де Пени, міг також забити з хорошої позиції, але надійно на виході зіграв Олег Білик.

У другому таймі наша команда почала діяти більш активно в атаці. Контрвипади стали частіше, але й динамівці швидкості не збавляли, періодично турбуючи нашого голкіпера (чого варті лише епізоди з ударами Циганкова!)

На 72 хвилині хорошу контратаку олександрійців замикав Клаудіо Спінеллі, який вийшовши на заміну, одразу приєднався до активних дій команди: після його удару з-за меж штрафного майданчику, Бущан надійно зафіксував м’яч у своїх руках.

На 80 хвилині знову Олег Білик демонструє справжні дива надійності, цього разу відбивши потужний удар Гармаша.

Долю матчу вирішила остання, додана до основного часу, хвилина (94’), коли Рибалка зфолив в штрафному майданчику на Гармаші й Циганков точно реалізував пенальті.1:0.