15.08.2021, неділя, «Арена Львів» (Львів), матч 4 туру VBET Ліги сезону 2021/22 років «Львів» — «Олександрія». Початок о 19.30. Температура повітря +23. Глядачів 2233.

«Львів» — «Олександрія» 1:1 (1:0)

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький), асистенти арбітра: Віталій Сухін (Одеса), Олександр Павлінов (Одеса), четвертий арбітр: Ярослав Козик (Мукачево). Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький). Делегат УАФ: Віктор Наскалов (Мукачево).

«Львів»: Ільющенков Олександр, Романчук Олександр, Махмутовіч Енес (К) (Семенів Дмитро,88'), Якімець Володимир, Політило Сергій (Чір'як Фране,78'), Ернест, Грисьо Максим (Шина,63'), Ренан (Нич Назарій,78'), Довгий Олексій, Зозуля Олексій, Альваро (Брікнер Іван,63')

Запасні: Костик Орест, Крушинський Борис, Хамелюк Владислав,  Бусько Андрій

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило, Спінеллі Клаудіо Пауль (Устименко Денис,70'), Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Одарюк Володимир (Кожушко Олег,70'), Демченко Олександр, Цуріков Андрій, Копина Юрій (Калюжний Іван,46'), Дубра Каспарс (К)

Запасні: Єрмаков Георгій, Мельник Олександр, Стецьков Тимур,  Дришлюк Кирило, Гринь Сергій, Новіков Андрій

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Ренан,14', Альваро,32', Якімець,43' — Бабогло,45+1'

Голи: Ренан,45+1’ -  Спінеллі,52’

На 13 хвилині Альваро не реалізував пенальті (О.Білик)

По різному підійшли команди до матчу 4 туру. Ми в минулому турі сенсаційно на виїзді перемогли «Шахтар» 2:1, господарі ж програли з розгромним рахунком полтавській «Ворсклі» 1:4, теж у виїзному матчі. Враховуючи це фаворитом сьогоднішнього протистояння були саме підопічні Юрія Гури.

Львів’яни розпочали гру активно, намагаючись забити швидкий гол. Але олександрійці надійно грали у захисті руйнуючи всі плани суперника, не забуваючи про флангові контратаки у відповідь.

На 12 хвилині підопічні Анатолія Безсмертного заробили пенальті: чергова атака центром, забігання Альвареса у штрафний майданчик, зіткнення з Владиславом Бабогло в боротьбі за верховий м’яч і… Влад зфолив. Арбітр без вагань вказав на позначку. Сам Альварес підійшов до м’яча, але чудовий сейв Олега Білика залишив рахунок на табло незмінним.

Хороший момент у відповідь у нашої команди стався на 18 хвилині. Атаку розпочав все той же Олег Білик віддавши дальній пас на Клаудіо Спінеллі. Наш дев’ятий номер спрямував м’яч на Володимира Одарюка, який вже стрімко вривався до штрафного майданчика львів’ян. Отримавши круглого, Володимир перекинув його через голкіпера, пробивши у порожні ворота, але той пройшов поруч зі стійкою.

Після цього гра пожвавішала. Команди почали діяти на зустрічних курсах, не затримуючись в центрі поля.

На останній хвилині першого тайму хорошим ударом здалеку відзначився до цього непомітний Кирило Ковалець. Але м’яч після його удару потрапив у поперечину.

Вже в доданий арбітром час господарі поля забили м’яч «у роздягальню»: Ренан вдало реалізовує штрафний удар, обвівши стінку і пробивши у «дев’ятку» — 1:0.

На початку другого тайму загальна картина гри не змінилася: львів’яни на правах господарів поля домінували, ми грали другим номером чекаючи на свій шанс. І, нарешті, дочекалися. На 52 хвилині дебютний гол за «Олександрію» забив після передачі Максима Третьякова Клаудіо Спінеллі, пробивши з-під захисника, знаходячись у штрафному майданчику суперника. 1:1. До речі Клаудіо став автором 300 (!) голу містян в чемпіонаті УПЛ.

Вже за декілька хвилин свою нагоду забити втратив Іван Калюжний, який вийшов на заміну у другому таймі. М’яч після його удару здалеку пройшов низом поруч зі стійкою.

Наша команда почала поступово брати ініціативу на себе. Львів’яни помітно підсіли, даючи простір для наступальних дій олександрійцям. Хороші нереалізовані моменти були в Олександра Демченка, Кирила Ковальця, Максима Третьякова, Андрія Цурікова. І ці моменти могли реально перетворитися на забиті голи. Але дива не сталося. У підсумку нічия — 1:1.