07.08.2021, субота, НСК «Олімпійський» (Київ), матч 3 туру VBET Ліги сезону 2021/22 років «Шахтар» — «Олександрія». Початок о 19.30. Температура повітря +23. 8779 глядачів.

«Шахтар» — «Олександрія» 1:2 (1:2)

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ), асистенти арбітра: Віктор Нижник (Вінниця) Семен Шлончак (Черкаси), четвертий арбітр: Олександр Шандор (Львів). Спостерігач арбітражу: Сергій Задіран (Дніпро). Делегат УАФ: Олександр Дігтяр (Полтава).

«Шахтар»: Трубін Анатолій, Додо, Вітао, Степаненко Тарас (К), Майкон, Дентиньо (Л. Траоре,46'), Марлос (Педріньо,62'), Мудрик Михайло (Судаков Георгій,46'), А.Патрік (Тете, 66'), Матвієнко Микола, Корнієнко Віктор (Маркос Антоніо,80')

Запасні: Пятов Андрій, Кривцов Сергій, Марлон, Конопля Юхим

Головний тренер: Роберто Де Дзербі

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило, Спінеллі Клаудіо Пауль (Новіков Андрій,62'), Третьяков Максим, Мірошніченко Денис, Одарюк Володимир (Стецьков Тимур,68'), Демченко Олександр, Цуріков Андрій, Копина Юрій (Рибалка Сергій, 75'), Дубра Каспарс (К)

Запасні: Горох Валентин, Мельник Олександр, Калюжний Іван, Дришлюк Кирило, Кожушко Олег, Устименко Денис

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Маркос,77 — Рибалка,90+3'

Голи: Корнієнко,15’ – Третьяков,6’, Ковалець,21’

Ніхто не обіцяв легкої прогулянки проти віце-чемпіона України — донецького «Шахтаря». І дебют матчу, коли підопічні Де Дзербі влаштували справжній потужний натиск на ворота Олега Білика, це яскраво продемонстрував. Містяни витримали, і більше того — спромоглися в першій же своїй атаці відкрити рахунок. Розпочав атаку Володимир Одарюк, який з флангу віддав точний пас на Цурікова. Андрій чи то пробив, чи то віддавав пас, але м’яч опинився біля Макса Третьякова, який зробив завчасне забігання до штрафного майданчика гірників. Він і завдав влучного удару в нижній кут воріт Трубіна. Це сталося на 6 хвилині матчу.

Гол у відповідь «Шахтар» організував після чергової атаки. Відзначився Корнієнко на 15 хвилині, який замкнув простріл Додо. І здавалося б – ось, все, ми зупинимося і сядемо в глухий захист, у кращому випадку граючи просто на відбій. Але сталося не так, як гадалося.

Рівно за шість хвилин, після пропущеного голу, олександрійці організувавши чергову атаку, скориставшись помилкою захисників суперника, забивають вдруге. Після точного пасу від Андрія Цурікова Кирило Ковалець ударом низом майже з лінії штрафного майданчика не на силу, а на техніку, відправляє круглого в самісінький кут. 1:2. Таких подій на полі, особливо від містян, ніхто не очікував.

По-спортивному розлючений «Шахтар» завівся не на жарт і на 38 хвилині мав хорошу нагоду зрівняти рахунок. Кутовий, навіс на Степаненка. Той головою пробив, але м’яч потрапив в поперечину, яка врятувала нас від неминучого голу.

Хто б що не казав, але перший тайм підопічні Юрія Гури записали собі в актив.

У другому таймі ми очікувано закрилися в захисті, граючи на утримання результату. Гірники практично прописалися біля штрафного майданчику Олега Білика. Треба було лише вистояти проти потужної гармати суперника в нападі. Нервові валідольні хвилини минали дуже повільно. І ми вистояли…

Хороший комбінаційний футбол продемонстрували обидва клуби цього суботнього вечора, а героєм стала КОМАНДА «Олександрії», яка без перебільшення створила сенсацію туру, перегравши потужного суперника. Містяни зробили класний подарунок напередодні дня народження свого головного тренера Юрія Володимировича Гури.

Вітаємо наших футболістів з дуже важливою перемогою! Молодці!