31.07.21, субота, стадіон «Авангард» (Ужгород) , матч 2 туру Чемпіонату VBET Ліги сезону 2021/2022, «Минай» — «Олександрія». Початок о 17:00. Температура повітря +25. Глядачів 2500.

«Минай» — «Олександрія» 1:0 (0:0)

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро), асистенти арбітра: Віталій Скобля (Київ), Володимир Коротін (Київ), четвертий арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків). Спостерігач арбітражу: Орест Шмигельський (Львів). Делегат УАФ: Едуард Карапетян (Тернопіль).

«Минай» : Кучер Данило, Селезньов Євген (Ахмедзаде Рустам,69'), Петрусенко Олександр, Баґайоко Сіака, Книш Данило (Гончар Ігор,58'), Кулієв Ельдар (Байдал Антон,78'), Лиховидько Віктор, Хахльов Олексій (Месхі Михайло, 69'), Білоног Дмитро (Вишневський Олег,78'), Векляк Богдан, Горін Олег

Запасні: Кемкін Олександр, Семенко Андрій, Коваленко Богдан, Матіч Міслав

Головний тренер: Василь Кобін

«Олександрія»: Білик Олег, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило (Новіков Андрій,84'), Шастал Дмитро (Одарюк Володимир, 46'), Калюжний Іван (Дришлюк Кирило,63'), Третьяков Максим (Кожушко Олег,70'), Мірошніченко Денис, Демченко Олександр, Цуріков Андрій, Дубра Каспарс (К), Устименко Денис (Спінеллі Клаудіо Пауль,46')

Запасні: Горох Валентин, Мельник Олександр, Стецьков Тимур, Копина Юрій

Головний тренер: Юрій Гура

Попередження: Петрусенко,4', Селезньов,46', Баґайоко,73 — Шастал,12', Третьяков 39', Бабогло,45',  Одарюк,60'

Гол: Вишневський,90'

«Минай», який випадком долі повернувся до вищого дивізіону, але пропустив перший тур (гра з київським «Динамо» перенесена на серпень), для тренерського штабу «Олександрії» залишався загадкою до самого початку поєдинку. Тим не менш, фаворитом цієї зустрічі були саме містяни.

Перші 20 хвилин матчу пройшли практично без моментів. Команди розпочали обережно. Основна боротьба зосередилась в центрі поля. Темп невисокий. Було багато боротьби, зайвих рухів, зіткнень, і з кожною хвилиною олександрійці все більше і більше відчували своє домінування, поступово перехоплюючи ініціативу, яка ніяк не могла перетворитися в забитий гол. Підопічні ж Василя Кобіна великими силами «закрилися» біля власних воріт, стримуючи натиск гостей.

В останні хвилини першого тайму господарі поля активізувалися, створивши декілька небезпечних епізодів біля воріт Олега Білика. Особливо запам’ятався момент після подачі з кутового, коли Селезньов з розвороту завдав удар, але Олег чудово зреагував, витягнувши м’яч з верхнього кута.

Темп гри після перерви змінився. Вмикнувши швидкості, команди почали грати на зустрічних курсах, де більш небезпечними на гостроті атаки були саме минайці. Найактивнішим серед господарів був Селезньов, у нас Клаудіо Спінеллі, який вийшов на заміну в другому таймі. Як мінімум три моменти з різних позицій мав наш нападник для того, щоб розмочити ворота Кучера.

Останні 20 хвилин матчу м’яч практично не перетинав лінію поля олександрійців. Ми постійно шукали варіанти для взяття воріт, змусивши закарпатців відійти назад і грати від захисту.

На 74 хвилині чудову нагоду втратив Володимир Одарюк. Після подачі від Кирила Ковальця у штрафний майданчик, Володимир пробив з розвороту в нижній ближній кут, але в даному епізоді надійно зіграв голкіпер «Минаю», ліквідувавши загрозу.

На 86-й свій момент втратив Денис Мірошніченко, пробивши метрів з двадцяти.

А на 90-й хвилині футболісти «Минаю» несподівано забивають гол, використавши чи не єдиний небезпечний момент. Відзначився Вишневський після розіграшу стандарту. Футболіст пробив з близької відстані від воріт, Олег Білик був безсильним у цьому епізоді. Додані арбітром п’ять хвилин пролетіли для нашої команди дуже швидко. У підсумку – прикра поразка.