31.01.22, понеділок, 16:30, товариська зустріч

«Олександрія» — «Вайле» 3:0 (2:0)

«Олександрія»: Білик, Одарюк, Дубра, Бондаренко, Цуріков, Демченко, Білошевський (Ситников,76’), Кожушко (Мустафаєв,64’), Костишин, Авагімян, Спінеллі

Ігровий день понеділка олександрійці завершили зустрівшись з данською футбольною командою «Вайле». Цей матч суттєво відрізнявся від попередніх товариських зустрічей нашої команди на цих зимових зборах: по-перше — динамікою, по — друге — емоційністю, по-третє – результативністю. Матч проходив на хороших швидкостях, з великою кількістю дрібних фолів, три з яких завершилися вилученням з поля.

Вже на 3 хвилині ми відкрили рахунок. Олег Білик зробив вибивання м’яча з-за меж власного штрафного майданчика. Круглий, перелетівши через все поле, опинився біля Валерія Бондаренка. Наш захисник, перегравши голкіпера, який вже вибігав на м’яч, «парашутом» переправив його у порожні ворота. 1:0

Данці не очікували такого перебігу подій. Вони почали шукати варіанти для взяття воріт. Поки шукали, ми забили вдруге. На 19 хвилині чергова атака містян. Володимир Одарюк проходить флангом, віддаючи точний пас на Олега Кожушка, який вже робив забіганні до штрафного майданчику суперника. Він, в один дотик, низом, переправляє м’яч у кут воріт. 2:0.

На 51 хвилині матчу арбітр призначає пенальті у ворота містян. На його думку, Богдан Білошевський зіграв у штрафному майданчику не в м’яч, а в ногу суперника. До точки підходить данський футболіст, б’є…і не забиває: Олег Білик, вгадавши напрям польоту м’яча, відбиває круглого, рятуючи команду.

Крапку в зустрічі поставив Еміль Мустафаєв, який замінив Олега Кожушка (Олег був вилучений за другий «гірчичник»). На 82 хвилині Еміль зі штрафного, красивим ударом під поперечину, робить рахунок  розгромним -3:0.

На мажорній ноті завершили перший етап підготовки олександрійці на зимових зборах. Попереду вихідні, після яких наша команда розпочне другий етап підготовки у Туреччині. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та в соцмережах.