31.01.22, понеділок, 10:00, товариська зустріч

«Олександрія» — «Каспій» 1:1 (0:1)

Олександрія: Горох (Єрмаков,46’), Мірошниченко, Мельник, Бабогло, Чубатий, Дришлюк, Ситников (Мустафаєв,46’), Калітвінцев, Калюжний, Устименко, Андрейчук

Нічиєю завершився товариський матч олександрійців з ФК «Каспій». Суперники обмінялися двома забитими голами. Першими відкрили рахунок футболісти «Каспію», вразивши ворота Валентина Гороха на 22 хвилині поєдинку. Ми ж відповіли на 56 хвилині. Героєм епізоду став Андрій Андрейчук, який вдало замкнув передачу від Дениса Устименка, не залишивши голкіперу  жодного шансу.

Нагадаємо, що на понеділок запланований ще один спаринг. Олександрійці зустрінуться з данським клубом «Вайле». Початок матчу о 16:30 (за київським часом). Онлайн-трансляція за посиланням.