10.12.2021, п’ятниця, стадіон «Ніка» (поле зі штучним покриттям), матч 18 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Олександрія» — «Шахтар». Початок о 12:00. Температура+9. Глядачів: 100.

Youth: «Олександрія» — «Шахтар» 0:1 (0:0)

Арбітр: Євген Єрємєєв (Миколаїв), асистенти: Гусейн Мустафаєв (Харків), Олексій Кравченко (Кропивницький). 4-й арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Олександрія).

Олександрія» (Youth): Мінчев Микита, Чубатий Дем'ян, Західний Павло, Самар Валерій (К), Романенко Данііл, Ситников Микита, Панченко Андрій (Радченко Максим, 83’), Вівдич Олександр, Базаєв Ярослав, Андрейчук Андрій, Кавєрін Микита (Давиденко Іван, 83’)

Запасні: Горох Валентин, Волковицький Євген, Сацевич Владислав, Олійник Максим

Старший тренер: Олександр Карпов

«Шахтар» (Youth): Пузанков Тимур, Капінус Дмитро, Козік Едуард, Савченко Роман, Булеза Андрій, Глущенко Антон (Деркач Максим, 90’), Бако Крістіан (Яновіч Євген, 90’), Гулько Ілля (К), Гончарук Данило (Погорілий Владислав, 59’), Сігеєв Кирило (Роспутько Олександр, 90’), Векленко Артем (Ющенко Олександр, 71’)

Запасні: Твардовський Денис, Матвіїв Юрій, Гаврилюк Назарій, Плющ Роман

Старший тренер: Оскар Ратулутра

Попередження: Західний, 10’, Панченко, 28’, Базаєв, 40’, Андрейчук, 60’, — Савченко, 25’, Гулько, 32’, Булеза, 74’, Погорілий, 81’,

Гол: Бако, 78'

На 30 хвилині Гончарук не реалізував пенальті (Мінчев)

Непросто було протистояти лідеру юнацького чемпіонату донецькому «Шахтарю» підопічним Олександра Карпова в домашньому поєдинку. І якби не прикрий рикошет і гол, цей матч можна б було записати містянам у свій актив. А так…

Невеличка перевага протягом двох таймів була за гравцями «Шахтаря», і відкривати рахунок вони могли ще в перші 45 хвилин. Призначений на 29 хвилині у наші ворота пенальті не зміг реалізувати Гончарук: вдало зіграв Микита Мінчев, який вгадав напрям польоту м’яча, і відбив круглого на кутовий. До речі, Микита цього футбольного дня міг би стати героєм матчу. Наш кіпер грав надійно, неодноразово  рятуючи свою команду від неминучого голу.

Свої нагоди забити втратили й олександрійці. В першому таймі Ярослав Базаєв  виконав штрафний удар. Але, на заваді стала поперечина. Все той же Базаєв мав чудову нагоду забити й у другому таймі. Він пробив з близької відстані, але прямо у руки кіперу. Невикористані гольові моменти були й у Валерія Самара, і у Микити Ситникова. Але, фортуна цього дня була на боці с «Шахтаря». На 78 хвилині, після удару Бако, м’яч зрикошетивши від гравця нашої команди, потрапив у сітку воріт. Містяни намагалися врятувати гру, але рахунок так і залишився не змінним – 0:1.