28.11.2021, неділя, стадіон «Ніка» (поле зі штучним покриттям), матч 16 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Олександрія» — «Зоря». Початок о 13:00. Температура +7. Глядачів: 100.

Youth: «Олександрія» — «Зоря» 0:4 (0:1)

Арбітр: Микола Шевель (Київська обл.), асистенти: Павло Якименко (Київська обл.), Костянтин Ожійов (Суми). 4-й арбітр: Єгор Кєвліч (Кропивницький). Спостерігач арбітражу: Юрій Власенко (Київ).

«Олександрія» (Youth): Єрмаков Георгій, Чубатий Дем'ян ( Сацевич Владислав,  75'), Самар Валерій (К) (Волковицький Євген, 64'), Фомба Бурама, Романенко Данііл, Ситников Микита ( Олійник Максим, 75), Панченко Андрій, Радченко Максим (Скибінський Максим, 64'), Базаєв Ярослав (Кавєрін Микита, 54'), Давиденко Іван, Вівдич Олександр

Запасні: Мінчев Микита

Старший тренер: Олександр Карпов

«Зоря» (Youth): Сапутін Олександр, Кисіль Ярослав, Дудник Юрій, Токар Богдан, Байрук Назар (Баранов Микита, 85'), Долбнєв Артем, Нагнойний Денис ( Кочергін Владислав, 85'), Сміян Максим (К), Алефіренко Даниїл (Лєгостаєв Артем, 77'), Андрущенко Андрій (Хлань Максим, 46'), Гільєрме (Тузенко Данило, 77')

Запасні: Жилкін Антон, Басовський Данило

Старший тренер: Василь Баранов

Попередження: Базвєв, 48', Самар, 50', Скибінський, 77' — Нагнойний, 48', Токар, 61'

Голи: Нагнойний, 37', 71', Алефіренко, 46', 58'

На 22 хвилині Вівдич не реалізував пенальті (воротар)

Домашні стіни не допомогли підопічним Олександра Карпова здобути бажану перемогу після трьох поспіль поразок. Хоча, реалізуй пенальті у першому таймі, ще не зрозуміло як би закінчилася ця зустріч. На 22 хвилині, після чергової атаки, Олександра Вівдича збили у штрафному майданчику суперника. До точки підійшов сам «постраждалий», але забити не зміг – воротар «Зорі» перевів м’яч на кутовий. Не забиваєш ти, забивають тобі. На 37 хвилині, завдяки голу Нагнойного, гості вийшли уперед, а у другому таймі, заволодівши ініціативою, забили ще три голи, не залишивши олександрійцям жодного шансу.