04.11.2021, четвер, стадіон «ГОЛовківський» (Головківка), матч 14 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Олександрія» — «Металіст 1925». Початок о 14:00. Температура+10. Глядачів 50.

Youth: «Олександрія» — «Металіст 1925» 0:1 (0:0)

Арбітр: Олександр Ченгар (Маріуполь), асистенти: Микола Медяник (Київ), Максим Мельниченко (Київська обл.). 4-й арбітр: Денис Федан (Олександрія). Спостерігач арбітражу: Сергій Цимбал (Житомир).

«Олександрія» Youth: Горох Валентин, Сацевич Владислав, Самар Валерій (К), Західний Павло, Чубатий Дем'ян, Панченко Андрій (Радченко Максим, 86'), Ситников Микита (Олійник Максим, 80'), Кавєрін Микита, Вівдич Олександр, Трофимчук Віталій (Давиденко Іван, 66'), Андрейчук Андрій

Запасні: Мінчев Микита, Романенко Данііл, Волковицький Євген,  Скибінський Максим,  Дудник Федір, Бородянський Максим

Старший тренер: Олександр Карпов

«Металіст 1925» Youth: Потімков Ігор, Товкач Максим, Яшин Андрій (Дзюба Олександр, 64'), Шишко Максим, Дегтярьов Володимир, Залеський Вадим (Огурцов Олексій, 90+1'), Кучков Артем (Журавель Вадим, 73'), Емере Антоній Даніель Чуквебука (К), Курцев Олександр, Стрельник Іван (Баранов Данило, 90'), Островський Владислав (Кальченко Михайло, 73')

Запасні: Чосов Кіріл, Коваль Єгор, Понамарьов Михайло, Іваненко Андрій, Кальченко Михайло

Старший тренер: Роман Мельник

Попередження: Вівдич, 30', Андрейчук, 45+1', Ситников, 57', Давиденко, 72', Сацевич, 73', Самар, 81' — Яшин, 58', Дзюба, 69', Емере, 88',

Гол: Емере, 90+3'

Поєдинок 14 туру став першою офіційною зустріччю цих команд. Ближчими до перемоги цього футбольного дня були господарі поля. Домінуючи й маючи достатню кількість моментів у першому таймі, підопічні Олександра Карпова не змогли забити за перші 45 хвилин. Хороші нагоди втратили Олександр Вівдич, Валерій Самар та Андрій Андрейчук.

У другому таймі футбол поступово перетворився в силову боротьбу з великою кількістю дрібних фолів і зупинок. Домінування олександрійців продовжилося, але, як це іноді трапляється – не забиваєш ти, забивають тобі. Вже в доданий арбітром час нашим гостям вдалося реалізувати один зі своїх гольових моментів і забити вирішальний м’яч. На третій компенсованій хвилині відзначився капітан команди Антоній Емере, замкнувши вивірену передачу з флангу свого партнера. 0:1.