30.10.21, субота, НТБ «Рух» (Львів), матч 13 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Рух» — «Олександрія». Початок об 11:30. Температура+11. Глядачів: 150.

Youth: «Рух» — «Олександрія» 5:1 (1:1)

Арбітр: Артем Трач (Тернопіль), асистенти: Анастасія Волощук (Чернівці), Сергій Рущак (Ужгород). 4-й арбітр: Василь Файда (Львів). Спостерігач арбітражу: Орест Шмигельський (Львів).

«Рух» (Youth): Ледвій Дмитро, Савчук Гліб, Квасниця Ілля (Рогачов Нікіта, 76'), Холод Віталій, Слюбик Богдан, Варфоломєєв Іван (Підгурський Денис, 63'), Слюсар Денис, Карабін Ярослав, Федор Олег (Пастух Євгеній, 59'), Роман Віталій (К), Непейпієв Руслан (Шостак Дмитро, 76')

Запасні: Дубовий Іван,  Кітела Андрій, Сологуб Вадим, Русяк Назар, Бучакчийський Владислав

Старший тренер: Віталій Пономарьов

«Олександрія» (Youth): Єрмаков Георгій, Сацевич Владислав, Західний Павло, Самар Валерій (К), Волковицький Євген (Давиденко Іван, 61'), Чубатий Дем'ян, Панченко Андрій (Скибінський Максим, 90'), Ситников Микита (Радченко Максим, 75'), Вівдич Олександр, Андрейчук Андрій, Базаєв Ярослав (Трофимчук Віталій, 90')

Запасні: Мінчев Микита, Романенко Данііл,  Олійник Максим, Бородянський Максим, Дудник Федір

Старший тренер: Олександр Карпов

Попередження: Роман,19', Варфоломєєв, 35', Слюсар, 45+1', Непейпієв,64', Карабін,79' — Андрейчук,38', Базаєв, 76', Сацевич, 84'

Голи: Непейпієв, 15', Савчук, 55', Карабін, 81', Шостак, 89', Підгурський, 90+4' — Вівдич, 20'

У 13 турі Чемпіонату юнацьких команд зустрілися сусіди по турнірній таблиці (хоча у «Руха» три гри в запасі). З перших хвилин матчу львів’яни почали грати першим номером на правах господарів поля, практично закривши нашу команду біля власного штрафного майданчика.

На 15 хвилині швидка контратака футболістів «Руху» призвела до взяття воріт. Відзначився Непейпієв перегравши віч-на-віч нашого голкіпера — 1:0. Містяни практично одразу зрівняли рахунок. Автором голу став Олександр Вівдич. Це сталося на 19 хвилині.

У другому таймі підопічні Віталія Пономарьова, продовжуючи домінувати на полі, забили ще чотири голи, поклавши нас на лопатки. Відзначилися: Савчук, Карабін, Шостак та, вже в доданий арбітром час, Підгурський.