18.09.2021, субота, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ), матч 8 туру Чемпіонату юнацьких команд «Динамо» — «Олександрія». Початок о 13.00. Температура +19. Глядачів 120.

Youth: «Динамо» — «Олександрія» 7:1 (4:1)

Арбітр: Микола Байдюк (Чернівці). Асистенти: Юрій Гординський (Вінниця), Сергій Рущак (Ужгород). 4-й арбітр: Олексій Бородавка (Київ). Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Київ).

«Динамо» (Youth): Нещерет Руслан, Вівчаренко Костянтин (Малиш Навін,65'), Боль Антон, Яцик Олександр (К), Попов Кіріл (Горбач Ігор, 73'), Бенедюк Артем, Царенко Антон (крипник Ілля,73'), Дячук Максим, Бражко Володимир (Мельніченко Дмитро,79'), Діалло Самба, Шулянський Артем (  Блізніченко Віктор,65')

Запасні: Ігнатенко Денис, С Філатов Арсеній,  Танчак Василь

Старший тренер: Ігор Костюк

«Олександрія» (Youth): Горох Валентин, Сацевич Владислав (Романенко Данііл,46'), Фомба Бурама (Західний Павло,69'), Самар Валерій (К), Чубатий Дем'ян, Волковицький Євген, Панченко Андрій (Ситников Микита,63'), Мустафаєв Еміль, Вівдич Олександр, Базаєв Ярослав (Дудник Федір,46', Трофимчук Віталій,71'), Андрейчук Андрій

Запасні : Мінчев Микита,  Радченко Максим, Скибінський Максим, Олійник Максим

Старший тренер: Олександр Карпов

Попередження: Попов,58', Дячук,88' — Ситников,81', Андрейчук,88', Західний,90+3'

Голи: Шулянський ,2’, Попов,9’,14’,58’, Діало, 40’,71’, Горбач,78’ – Мустафаєв,17’

У 8 турі молодіжна команда ФК «Олександрія» грала на виїзді з однолітками з «Динамо» Київ. Гра відбулася сьогодні – 18 вересня 2021 року на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ) при похмурій погоді. Після впевненої перемоги у Юнацькій Лізі УЄФА підопічних старшого тренера Ігоря Костюка над однолітками з португальської «Бенфіки» (рахунок – 4:0), молодіжна команда киян знаходиться на піднесенні та рішуче налаштована перемагати у кожному матчі. Це ми відчули з перших хвилин звітної зустрічі. На олександрійців буквально обрушився справжній голепад! Вже на 2-й (!!!) хвилині після швидкої атаки правим флангом Артем Шулянський робить рахунок – 1:0. На 9-й – Кіріл (таке ім’я у протоколі) Попов робить рахунок – 2:0 і це знову була блискавична атака правим флангом. Наш голкіпер Валентин Горох, на жаль, в обох цих моментах не врятував команду… Та це ще не все. На 14-й хвилині вже знайомий нам Кіріл Попов оформлює дубль і рахунок стає – 3:0. Відіграти один гол наші змогли на 17-й хвилині, коли дальнім ударом завжди продуктивний Еміль Мустафаєв відправляє круглого у ліву від голкіпера киян Руслана Нещерета дев’ятку – 3:1. Та на 40-й хвилині Самба Діалло буквально з 11-метрової позначки відправляє шкіряного у правий від кіпера нижній кут – 4:1. При такому рахунку команди і пішли на перерву.

У другому таймі неприємності в олександрійців продовжилися. На 58-й хвилині Кіріл Попов робить хет-трик і рахунок стає – 5:1. Вже відомий нам Самба Діалло на 71-й – оформлює дубль і робить рахунок – 6:1. І це ще не все. На 78-й хвилині Ігор Горбач, що вийшов на заміну на 73-й хвилині, посилає м’яч у сітку воріт повз голкіпера Валентина Гороха, для якого цей день насправді став «чорним», і ставить переможну точку у грі – 7:1.

Прямо скажімо, що цей рахунок для нас болюче-неприємний. Але не забувайте з ким ми грали. Футбольна школа «Динамо» входить у перелік кращих шкіл Європи. Клас є клас. Майстерність є майстерність. Тому не будемо зациклюватися на рахунку, друзі.