26.08.2021, четвер, СОК «Люстдорф» (Одеса),  матч 6 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Чорноморець»(Одеса) — «Олександрія». Початок об 11.00. Температура повітря +27. Глядачів 100.

Youth: «Чорноморець»  «Олександрія» 1:1 (0:1)

Арбітр: Мандзюк І.В. (Тернопільська обл.), асистенти арбітра: Куценко А.В.(Одеса), Даніленко О.О.(Одеса), четвертий арбітр: Горбань І.В. (Одеса). Спостерігач арбітражу: Годулян В.І.(Одеса).

«Чорноморець» (Youth): Даскалиця Валерій (К), Доброван Євген, Дихтярук Олександр (Ішимський Данило,46'), Граждан Дмитро, Олєйніков Владислав, Баранюк Олександр (Ткачук Олександр, 75'), Аль-Ховарі Юсеф, Тарасенко Артем (Чорний Михайло, 69'), Тилінський Володимир, Мащенко Вадим (Меленчук Андрій,30'), Сухоручко Даниїл (Яриш Степан,46')

Запасні: Кашуба Артем, Драч Микита,  Єрмаков Дмитро,  Балаянц Микита

Старший тренер: Анатолій Діденко

«Олександрія» (Youth): Мінчев Микита, Сацевич Владислав, Мельник Олександр (Самар Валерій, 46'), Бухал Гліб, Чубатий Дем'ян, Панченко Андрій, Трофимчук Віталій (Радченко Максим,46'), Мустафаєв Еміль (Скибінський Максим, 46'), Вівдич Олександр (Базаєв Ярослав,58'), Кавєрін Микита (К), Андрейчук Андрій (Олійник Максим, 87')

Запасні: Горох Валентин, Волковицький Євген, Західний Павло, Ситников Микита

Старший тренер: Олександр Карпов

Попередження: Тилінський,30' — Мельник,13'

Голи: Яриш,51' — Мустафаєв,43' (пенальті)

На 90+1' Бухал не реалізував пенальті (Даскалиця)

В Одесі було жарко!

У рамках 6 туру юнацька  команда  ФК «Олександрія» 26 серпня 2021 року грала з однолітками з команди «Чорноморець» Одеса. Ця зустріч проходила на полі СОК (Спортивно-оздоровчий комплекс) «Люстдорф» у Південній Пальмірі. Температура повітря у цьому портовому місті була високою. Спекотно було і на полі.

Початок гри був дуже активним. З перших хвилин обидві команди почали шукати стежинку до успіху. І обидві мали безліч моментів для взяття воріт. А от точного завершального удару, на жаль, не було. Але наприкінці першого тайму господарі порушили правила у межах свого карного майданчику і арбітр без вагань призначив пенальті, яке бездоганно виконав Еміль Мустафаєв (43-я хвилина) – 0:1. З таким рахунком на табло команди і пішли на перерву.

Другий тайм теж був динамічним. На 51-й хвилині Степан Яриш, що вийшов на заміну на початку другого тайму (на 46-й хвилині) стає джокером, забиваючи м’яч у ворота олександрійців – 1:1. Надалі гра була рівною. А на 90+1 хвилині рефері призначив пенальті у бік воріт одеситів. На превеликий жаль, його не реалізував Гліб Бухал. Шанс перемогти «Чорноморець» на їх полі був втрачений…

Після гри старший тренер нашої молодіжної команди Олександр Карпов сказав наступне (пряма мова): – Гра була рівною. Було багато гольових моментів у обох команд, але з реалізацією були проблеми. Прикро, що у компенсований час до другого тайму ми не реалізували пенальті та упустили перемогу. В цілому, якщо чесно, грою я незадоволений. Будемо її ретельно аналізувати, зробимо відповідні висновки та будемо наполегливо працювати й далі.

Наступну гру, згідно  з календарем УПЛ, юнацька команда ФК «Олександрія» проведе вдома  з командою однолітків з «Інгульця». Це буде принципове і цікаве дербі Кіровоградщини. Гра відбудеться на стадіоні «ГОЛовківський» у Головківці. Про час початку зустрічі ми повідомимо додатково. Запрошуємо підтримати нашу команду! Базовий день 7 туру – 10.09.2021 року. Вболівайте за нашу талановиту молодь! Любіть футбол!