30.07.21, п'ятниця, стадіон «Минай» (Минай), 2 тур Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022«Минай» — «Олександрія». Початок о 12:00. Температура повітря +32. 50 глядачів.

«Минай» — «Олександрія» — 1:2 (1:2)

Арбітр: Садковський І.В. (Тернопільська обл.), асистенти арбітра: Касаткін А.М. (Ужгород), Волошин В.І. (Ужгород), 4-й арбітр: Дьордь Н.В. (Ужгород). Спостерігач арбітражу: Можаровський Ю.А. (Львів)

«Минай»: Васютик Денис, Матіч Міслав (Скиба Євгеній,63'), Чушенко Владислав (Свистельник Денис,77'), Махінка Денис-Павло, Щербина Костянтин, Пастернак Назарій (К) (Дурдас Андрій,77'), Кашперук Іван, Чабан Владислав (Диянчук Дмитро,46'), Кобак Едвард, Станкович Іван, Лісовенко Владислав (Максимець Максим,63')

Запасні: Учаров Микола,  Хоружий Данило, Марків Павло-Ростислав,  Карапиш Данило

Старший тренер: Олексій Полянський

Попередження: Станкович,22', Матіч,54', Чушенко,69' — Кавєрін,79'

Голи: Станкович,30' — Мустафаєв,29',37'

«Олександрія»: Єрмаков Георгій, Базаєв Ярослав (Сацевич Владислав, 71'), Західний Павло, Самар Валерій (К), Волковицький Євген, Чубатий Дем'ян, Мустафаєв Еміль (Андрейчук Андрій,46'), Скибінський Максим (Ситников Микита,79'), Панченко Андрій, Трофимчук Віталій (Кавєрін Микита,60'), Радченко Максим (Олійник Максим,60')

Запасні: Мінчев Микита, Романенко Данііл,   Дудник Федір, Давиденко Іван

Старший тренер: Олександр Карпов

Дубль Еміля Мустафаєва приніс першу перемогу олександрійцям в цьому чемпіонаті.

На 28-й хвилині матчу ми відкрили рахунок, провівши хорошу контратаку, яку замкнув Еміль. Але радість була недовгою, вже за хвилину гравці «Минаю» у відповідь зрівняли рахунок. Цей результат лише «підбадьорив» підопічних Олександра Карпова і чергова атака на 36 хвилині звершилася взяттям воріт.

Після перерви минайці великими силами пішли уперед, намагаючись хоча б відігратися. Футболісти «Олександрії» грали більше  на утримання результату, практично віддавши ініціативу господарям поля. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу олександрійців. Перші три залікові очки вже поповнили скарбничку нашої молодіжної команди .

Cтарший тренер ФК «Олександрія» Олександр Карпов прокоментував переможний матч своєї команди