21.03.2021, неділя, стадіон «Зірка» (м. Кропивницький), матч 19 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021, «Інгулець» — «Олександрія». Початок о 14.00. Температура+5. Глядачів 519.

«Інгулець» — «Олександрія» 1:0 (1:0)

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ), асистенти арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Володимир Журибіда (Луцьк), четвертий арбітр: Геннадій Серпутько (Одеса), спостерігач арбітражу: Володимир Петров (Харків). Делегат УАФ: Михайло Калита (Миколаїв). Офіцер безпеки УАФ: Микола Пихтін (Миколаїв).

«Інгулець»: Малиш Артем, Салем Мохамед Алі, Запорожець Євген (Васін Денис, 85'), Козак Олександр (Щедрий Артем, 62'), Бартуловіч Младен (К) (Коваленко Ілля,  62'), Кучеренко Олександр, Шишка Михайло (Чайковський Ігор, 79'), Балан Денис, Сітчінава Ніка, Ковальов Максим (Синьогуб Олег, 85'), Квасний Микола

Запасні: Кринський Володимир,  Шевцов Ілля, Асмелаш Хеннос,  Семенко Андрій

Головний тренер: Сергій Лавриненко

«Олександрія»: Паньків Юрій (К), Калюжний Іван (Гордієнко Артем, 66'), Третьяков Максим (Стецьков Тимур, 88'), Мірошніченко Денис (Мишенко Богдан, 66'), Лучкевич Валерій, Сітало Артем, Гречишкін Дмитро, Вантух Роман, Бондаренко Валерій, Дубра Каспарс (Бабогло Владислав,  27'), Устименко Денис (Новіков Андрій, 46')

Запасні: Білик Олег, Мельник Олександр, Петренко Іван, Глоба Андрій

Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Шишка, 53', Запорожець, 59', Коваленко, 62',   Малиш,90+1' — Бабогло, 72',  Мишенко, 77', Сітало, 79'

Гол: Січінава, 45+1’

Вдруге в історії Чемпіонатів України «Інгулець» та «Олександрія» зустрілися в «кіровоградському дербі». І якщо перша зустріч була насичена і моментами і голами (на двох команди забили 7 м’ячів), там вистачило місця і драматизму і нервозності, то цього разу картина кардинально змінилася: команди грали обережно, з повагою один до одного, практично без моментів (особливо у першому таймі), а головне – гол був лише один та й ще і не на нашу користь…

З перших хвилин номінальні господарі поля взяли ініціативу на себе. Олександрійці не сперечалися з цим і спокійно грали другим номером, очікуючи свого часу для взяття воріт.

Перший більш менш серйозний момент стався на 22-й хвилині під час атаки «Інгульця»: Бартулович вдало зіграв на Запорожця, який вже готовий був нанести діагональний удар по воротах Юрія Паньківа, але на заваді став Каспарс Дубра. Потім команди грали практично без воріт, доки на останній хвилині першого тайму петрівці не забили гол у роздягальню: розіграш стандарту і Січінава головою переправив м’яч у ворота -  1:0.

Після перерви олександрійці одразу перейшли до атакувальних дій. Треба віддати належне господарям поля. Петрівці не відсиджувалися у захисті, намагаючись створювати контрвипади. Гра пожвавішала, футболісти ніби прокинулися після сплячки. Слизький рахунок вимагав більш активних дій від обох команд.

На 75 хвилині хорошу нагоду забити втратив Андрій Новіков після розіграшу стандарту. Але кіпер «Інгульця» дуже добре прочитав ситуацію і без проблем ліквідував загрозу.

Вже в компенсований арбітром час Артем Гордієнко, знаходячись в штрафному майданчику, спробував пробити низом. М’яч пройшов поруч зі стійкою.

Це був чи не останній момент для того, щоб бодай зрівняти рахунок.

Фінальний свисток Володимира Новохатнього зафіксував мінімальну перемогу футболістів «Інгульця». «Олександрія» в кіровоградському дербі залишається без залікових очок.