14.03.2021, неділя, КСК «Ніка», матч в рамках 18 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021, «Олександрія» — «Олімпік» (Донецьк). Початок о 19.30. Температура повітря: +6. Глядачів: 689.

«Олександрія» — «Олімпік» 2:0 (1:0)

Арбітр — Олексій Деревінський (Київ), асистенти арбітра — Максим Чос (Київ), Тарас Клименко (Київ), четвертий арбітр — Дмитро Бондаренко (Одеса), спостерігач арбітражу — Олег Плужник (Харків). Делегат УАФ: Володимир Фощій (Черкаси)

«Олександрія»: Паньків Юрій (К), Третьяков Максим (Шастал Дмитро,89’), Лучкевич Валерій (Стецьков Тимур,80’), Сітало Артем, Пашаєв Павло (Мірошніченко Денис,46’), Гречишкін Дмитро, Банада Євген, Вантух Роман, Бондаренко Валерій, Дубра Каспарс, Устименко Денис (Новіков Андрій,67’, Калюжний Іван,89’)

Запасні: Білик Олег, Мельник Олександр, Бабогло Владислав, Глоба Андрій

Головний тренер: Володимир Шаран

«Олімпік»: Бетім, Лебеденко Орест, Драме Ісс'яр, Зотько Іван, Пасіч Євген, Завійський Тарас, Романовський Даніель, Політило Сергій (К), Альваренга (Каргбо Джуніор,64’), Таллес, Нкенг

Запасні:Чекотун Андрій, Снурніцин Ігор, Векляк Богдан, Хамелюк Владислав, Чогадзе Темур

Головний тренер: Юрій Калітвінцев

Попередження: Сітало,39’, Банада, 73’ – Драме,45’, Романовський, 56’

Голи: Бондаренко, 28', Стецьков, 90’

По-перше, домашній матч «Олександрії» у 18 турі відбувся з глядачами на трибунах. І цю підтримку команда Володимира Шарана відчувала з першої до останньої секунди матчу. По-друге, олександрійці, продемонструвавши якісний атакувальний футбол, впевнено переграли донецькій «Олімпік», подарувавши вболівальникам справжнє футбольне свято.

Щодо гри. 15 разів зустрічалися нинішні суперники у Прем'єр Лізі та жодна з цих зустрічей не закінчилася з великим рахунком. Усі матчі проходили в напруженій боротьбі й завершалися перевагою однієї зі сторін з різницею в 1-2 м'ячі.

До сьогоднішнього поєдинку невелику перевагу мали наші земляки, які виграли 5 матчів. На рахунку гостей 4 перемоги. Інші матчі завершилися нічиєю.

Зустріч розпочалася атаками олександрійців і вже на другій хвилині після подачі кутового міг відзначитись Каспарс Дубра, але на жаль, його удар головою виявився невлучним.

За кілька хвилин Каспарс мав ще одну можливість відзначитись після подачі Третьякова з флангу, але знову не влучив у ворота. На 13 хвилині чудову передачу на хід Лучкевичу зробив Бондаренко, але цього разу Валерій втратив свій шанс.

Олімпійці відповіли двома гострими контратаками. В одному епізоді Паньків з допомогою захисників ліквідував загрозу, а в другому після навісу з флангу м’яч, зачепивши поперечину, покинув межі поля.

На 28 хвилині після чергового кутового Валерій Бондаренко не залишив шансів кіперу гостей — 1:0.

Під завісу першого тайму наші земляки ледве не подвоїли рахунок після несподіваного удару Артема Сітала з-за меж штрафного майданчика, але чудово у цьому епізоді зіграв кіпер гостей Бетім, який витягнув м’яч з-під поперечини.

На жаль, у першому таймі, який пройшов з перевагою наших гравців, не вдалося закріпити успіх, хоча можливості для цього були та й не один раз.

На початку другого тайму олександрійці створили ще один гострий момент біля воріт гостей. Максим Третьяков відкинув м’яч під удар Валерію Лучкевичу, але Валерій не влучив у ворота. За кілька хвилин міг відбутися красень гол у ворота “Олімпіка”, коли Дмитро Гречишкін з-за меж штрафного майданчика  наніс чудовий удар у верхній кут воріт, але не менш чудово зіграв голкіпер гостей.

Останній проміжок часу в матчі пройшов в постійних атакувальних діях нашої команди. Хороші моменти збільшити рахунок втратили і Роман Вантух, і Андрій Новіков. А забив Тимур Стецьков, який на останній хвилині поєдинку вдало замкнув передачу партнера по команді — 2:0.

Вітаємо головного тренера Володимира Шарана. Цей переможний матч став для нашого керманича ювілейним – 250 в Прем’єр Лізі!