06.12.2020, неділя, стадіон «Колос» (Ковалівка). Матч 12 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021,«Колос» — «Олександрія». Початок о 19.30. -4

«Колос» — «Олександрія» 1:1 (1:0)

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів), асистенти арбітра: Дмитро Оганєсян (Луганськ), Михайло Маланчук (Чернівецька обл.), четвертий арбітр:Геннадій Серпутько (Одеса), спостерігач арбітражу: Василь Мельничук (Сімферополь). Делегат УАФ: Олег Спічек (Київ).

«Колос»: Волинець Євгеній, Зозуля Олексій, Петров Кирило, Новак Євгеній, Чорноморець Олександр, Мілько Вадим (К), Оріховський Павло, Ільїн Олег (Мамаду Ламін Данфа,79'), Антюх Денис, Смирний Євгеній, Селезньов Євген (Костишин Денис,72')

Запасні: Кучерук Владислав, Максименко Максим, Ром Матія, Задоя Євге,  Ісаєнко Євгеній,  Мораренко Станіслав,  Коваль Станіслав

Головний тренер: Руслан Костишин

«Олександрія»: Паньків Юрій (К), Бабогло Владислав, Стецьков Тимур, Ковалець Кирило (Задерака Максим,90+2'), Третьяков Максим (Мишенко Богдан, 46', Устименко Денис,79'), Пашаєв Павло, Сітало Артем, Шастал Дмитро (Безбородько Денис,57'), Гречишкін Дмитро, Банада Євген (Довгий Олексій,46'), Дубра Каспарс

Запасні Білик Олег, Мельник Олександр, Гордієнко Артем,  Грицук Василь

Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Селезньов,8', Антюх,83' — Гречишкін,16', Пашаєв,52', Мишенко,57', Бабогло,69',

Голи: Селезньов,26' (пенальті) — Шастал, 54'

На 15 хвилині Гречишкін не реалізував пенальті (Волинець)

Справжня зима зустріла команди на полі в Ковалівці. Мінусова температура повітря диктувала свої правила гри, тому суперники розпочали матч з активних дій в хорошому ігровому темпі.

Вже на початку зустрічі олександрійці мали чудову нагоду відкрити рахунок. Дмитро Гречишкін пройшовши флангом віддав навісну передачу з глибини на Кирила Ковальця, який зробив забігання до штрафного майданчика суперника. На жаль, кількох сантиметрів не вистачило Кирилу, щоб у стрибку головою замкнути передачу.

Ще один хороший момент виник у Євгена Банади, який після подачі Стецькова мав чудову нагоду відкрити рахунок з хорошої точки (Євгену навіть вистачило часу, щоб обробити м’яч під удар). На жаль, круглий пройшов вище воріт.

Супермомент втратили містяни за перші 20 хвилин поєдинку. Гравець «Колоса» зфолив у власному штрафному майданчику на Кирилові Ковальці. Арбітр без вагань показав на точку. Пробив Дмитро Гречишкін. На жаль для нас, кіпер ковалівців вгадав напрям польоту м’яча і відбив удар.

Після цього олександрійці не зупинился. Команда Володимира Шарана домінувала, диктуючи супернику свої правила гри й умови.

Одна з небагатьох атак господарів поля призвела до призначення пенальті. Дмитро Шастал зфолив на Селезньові у власному штрафному майданчику. Сам постраждалий підійшов до точки і пробив низом. Юрій Паньків вгадав напрям, але не дотягнувся до м’яча, який влетів в самий кут.1:0.

За коротку мить олександрійці могли відігратися. Після розіграшу стандарту реальний шанс зрівняти рахунок мав Владислав Бабогло. Але в тому епізоді чудово зіграв Волинець.

Після забитого голу ковалівці пожвавішали. Гра вирівнялася і судячи з дій команд на полі, одним забитим м’ячем цей поєдинок не завершиться. Бажання, особливо у гостей, є. Необхідна лише реалізація.

З перших хвилин другого тайму футболісти «Колоса» почали грати на утримання результату, граючи від оборони, що, в принципі, читалося. Олександрійцям нічого не залишалося, як атакувати, шукати «дірки» в захисті. І це сталося достатньо швидко. Кирило Ковалець пройшовши флангом, увірвався до штрафного майданчика, технічно обіграв захисника і скинув м’яч на Дмитра Шастала, який був поруч. Той холоднокровно, головою, пробив в протилежний від кіпера кут.1:1. Інтрига відроджується на 54 хвилині.

Непоганий момент створили олександрійці й на 60-тій хвилині. Павло Пашаєв розпочав контратаку містян, віддавши точний пас практично з центра поля на Дениса Безбородька. Денис спрямував м’яч на хід Артема Сітала, який виходив на ударну позицію, але наш нападник пробив прямо в руки Волинця.

Господарі поля «підсіли». Олександрійці домінують. Нічия в такому поєдинку не той результат – не по грі. Треба забивати другий. Можна забивати другий…

Хороший момент на 76 хвилині матчу втратив Кирило Ковалець. Перспективна атака містян могла б завершитися взяттям воріт, якби удар Кирила з кута воротарського майданчика, після подачі Дениса Безбородька, був би більш точним.

Останні хвилини поєдинку видалися дуже напруженими. Команди чекали на помилки суперника, розраховуючи на швидкі контратаки. «Спекотні» моменти були як біля воріт Юрія Паньківа, так і біля воріт Євгенія Волинця. Проте результат залишився незмінним — 1:1.