28.11.2020, субота, КСК «Ніка», матч 11 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021, «Олександрія» — «Рух» (Львів). Початок о 14.00. Без глядачів.+7

«Олександрія» — «Рух» 0:0 (0:0)

Арбітр — Анатолій Абдула (Харків), асистенти арбітра — Євген Данильченко (Луганськ), Віктор Нижник (Вінниця), четвертий арбітр — Геннадій Серпутько (Одеса), спостерігач арбітражу — Олег Деревінський (Київ). Делегат УАФ: Віктор Радушинський (Житомир).

«Олександрія»: Паньків Юрій (К), Бабогло Владислав, Ковалець Кирило, Безбородько Денис (Сітало Артем, 56'), Третьяков Максим (Задерака Максим, 66'), Лучкевич Валерій (Шастал Дмитро, 90'), Пашаєв Павло, Гречишкін Дмитро, Банада Євген, Вантух Роман, Бондаренко Валерій

Запасні Білик Олег, Стецьков Тимур, Довгий Олексій,  Грицук Василь, Дубра Каспарс,  Устименко Денис

Головний тренер: Володимир Шаран

«Рух»: Бандура Олександр, Гагун Роман, Білий Максим, Парамонов Вадим, Мисик Мар'ян, Мартинюк Ярослав (К) (Копина Юрій, 77'),  Федорчук Валерій, Русин Ростислав, Климчук Юрій, Бойчук Богдан,Кондраков Данііл (Кухаревич Микола, 46')

Запасні: Мисак Роман, Дуць Ігор, Веремієнко Олег, Руніч Василь, Притула Остап, Козловський Святослав,  Ґліга Ерік

Головний тренер: Іван Федик

Попередження: Бондаренко,58’, Задерака,76', Пашаєв,83' — Маринюк,26', Парамонов,39', Федорчук, 64’,Мисик, 66’, Кухаревич,74'

Вилучення: Бондаренко,59’ (друге попередження)

До початку поєдинку фаворитом зустрічі були олександрійці. Не зважаючи на це, команда львівського «Руху», дебютант вищого дивізіону, хоч і посідала останню сходинку в турнірній таблиці, вже спромоглася на першу сенсацію в цьому чемпіонаті, коли у 2 турі зіграла проти «Шахтаря» 1:1.

Матч 11-го туру також продемонстрував, що львів’яни можуть завдати проблем і стати не зовсім зручним суперником для будь-якої команди. У підсумку так і сталося. Граючи від захисту, підопічні Івана Федика заблоковували будь-які можливості олександрійців в атакувальних діях.

Перший тайм пройшов практично без моментів. Гра здебільшого зосередилася в центрі поля. При цьому дрібних фолів вистачило б на два тайми. Свою нагоду відкрити рахунок містяни втратили в першій половині тайму. Роман Вантух зробив подачу з правого флангу на Владислава Бабогла. Той прицільно пробив головою і лише сантиметри вирішили долю цього небезпечного удару: м’яч пройшов поруч зі стійкою. Хорошу нагоду втратив і Кирило Ковалець. Спочатку на ньому зфолив суперник, і Кирило вирішив сам пробити штрафний. Пробив низом, на техніку. Але кіпер львів’ян Олександр Бандура прочитав ситуацію, зафіксувавши круглого в руках.

Під завісу тайму чудовий момент був у Дениса Безбородька, коли його удар з великими труднощами парирував кіпер «Руху», а Валерій Лучкевич не встиг зіграти на добиванні.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. Домінування господарів продовжилося. Команда Володимира Шарана постійно шукала варіанти для взяття воріт, використовуючи проходи флангами та по центру. Треба віддати належне львів’янам. Рухівці теж не відсиджувалися у захисті, навіть спромоглися декілька разів потурбувати ворота Юрія Паньківа. Найнебезпечніший з моментів був на останніх хвилинах зустрічі, коли Кухаревич, увірвавшись до штрафного майданчика, намагався пробити з гострого кута. Наш капітан все бачив, тому ліквідував загрозу вчасно.

На 60-ій хвилині матчу стався прикрий для нашої команди епізод. Валерій Бондаренко з інтервалом в одну хвилину отримав від арбітра матчу Анатолія Абдули дві жовті картки і вилучення з поля. Олександрійці залишилися вдесятьох і це дещо ускладнило задачу на гру – завершити матч перемогою. Містяни почали грати обережно, а останню десятихвилинку взагалі змушені були захищатися. Так, моменти вони створювали. Міг, наприклад, відзначитися Євген Банада, який, перебуваючи у штрафному майданчику суперника, отримав навісний пас від Кирила Ковальця. Але, на жаль, пробив не влучно. Компенсовані до основного часу дві хвилини, як то кажуть, погоди не зробили. У підсумку – безгольова нічия з дебютантом.