31.10.2020, КСК «Ніка», матч 8 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021 «Олександрія» — «Десна» (Чернігів). Початок матчу о 17.00. Без глядачів. +8

«Олександрія» — «Десна» 2:2 (0:1)

Арбітр — Ярослав Козик (Мукачево), асистенти арбітра — Володимир Журибіда (Луцьк), Євген Данильченко (Луганськ), четвертий арбітр — Олексій Деревінський (Київ), спостерігач арбітражу — Володимир Петров (Харків). Делегат УАФ — Володимир Фощій  (Черкаси).

«Олександрія»: Юрій Паньків (к), Владислав Бабоголо (Євген Банада,46'), Кирило Ковалець, Богдан Мишенко (Максим Третьяков,46', Василь Грицук, 86'), Валерій Лучкевич (Денис Безбородько, 70'),  Артем Сітало,  Павло Пашаєв,  Дмитро Гречишкін, Роман Вантух (Тимур Стецьков, 74'), Валерій Бондаренко, Каспарс Дубра

Запасні: Олег Білик, Олександр Мельник, Олексій Довгий,  Дмитро Шастал

Головний тренер: Володимир Шаран

«Десна»:  Євген Паст, Владислав Огіря (к), Леван Арвеладзе (Пилип Будківський,78'),  Андрій Тотовицький (Дмитро Хльобас, 86'), Владислав Калітвінцев ( Олексій Гуцуляк,77'), Михайло Мудрик (Єгор Картушов,68'), Андрій Гітченко, Андрій Мостовий, Юхим Конопля,  Максим Імереков,  Ілля Шевцов (Андрій Домбровський, 68')

Запасні: Ігор Литовка, Йоонас Тамм, Віталій Єрмаков,  Максим Дегтярьов

Головний тренер: Олександр Рябоконь

Попередження: Мишенко,44', Третьяков,50', Пашаєв,69', Сітало,83' — Мостовий,25', Гітченко,28', Огіря,34', Імереков,65'

Вилучення: Імереков, 89' (друге попередження)

Голи: Банада,72', Сітало,82' — Тотовицький,39'(пенальті), Будківський,84'

Матчі між футболістами “Олександрії” та “Десни” завжди проходили в цікавій та безкомпромісній боротьбі. Не стала винятком і сьогоднішня зустріч. У Прем'єр-лізі наші земляки ще жодного разу не могли перемогти чернігівців вдома і це додавало інтриги в цьому матчі.

Вже перша атака гостей могла завершитися голом. На щастя нашої команди гравець “Десни” з близької відстані влучив у стійку воріт Паньківа.

Перша половина першого тайму проходила в рівній боротьбі. Всі намагання команд загострити гру ні до чого не призвели. Гра відбувалася в основному в центрі поля.

В останні хвилини першого тайму активнішими були гості. На 38 хвилині захисники “Олександрії” в своєму штрафному збивають Юхима Коноплю й арбітр матчу без вагань призначає пенальті. Вирок арбітра впевнено реалізував Андрій Тотовицький, хоча Паньків вгадав напрямок удару. За кілька хвилин Андрій міг подвоїти рахунок, але з вигідної позиції головою не влучив у ворота.

Аби посилити тиск на ворота гостей головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран у перерві матчу випустив на поле Максима Третьякова та Євгена Банаду. Останній мав можливість зрівняти  рахунок на початку другого тайму, але головою не влучив у ворота з кута воротарського майданчика. На 56 хвилині матчу гості ледь не подвоїли рахунок. Після подачі з флангу Шевцов не зміг переграти Юрія Паньківа.

За кілька хвилин Кирило Ковалець здійснив індивідуальний прохід, який завершив ударом, але м’яч після рикошету вилетів на кутовий.

На 72 хвилині Артем Сітало з флангу зробив передачу на Ковальця, той віддав м’яч на Банаду, якому залишалося влучити в ворота гостей — 1:1.

Олександрійці продовжили атакувати та після удару Ковальця Євген Паст врятував команду, потягнувши м’яч з-під поперечини.

Чергова атака господарів завершилася голом. Артем Сітало в падінні проштовхнув м’яч у ворота “Десни”. Але гості не забарилися із відповіддю. Пилип Будківський, який щойно вийшов на заміну, головою зрівняв рахунок. В підсумку бойова нічия, яка навряд чи задовольнила гравців обох команд.