18.10.2020. Неділя, КСК «Ніка», матч 6–го туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/21 «Олександрія» — «Інгулець» (Петрово). Початок о 17.00. Без глядачів.+14

«Олександрія» — «Інгулець» 4:3 (4:1)

Арбітр — Сергій Бойко (Київська обл.), асистенти арбітра — Олександр Холодинський (Харківська обл.), Андрій Єремєєв (Миколаїв), четвертий арбітр — Геннадій Серпутько (Одеса), спостерігач арбітражу — Сергій Цимбал (Житомир). Делегат УАФ — Валерій Лютий (Запоріжжя). Офіцер безпеки УАФ — Олег Базай (Запоріжжя).

«Олександрія»: В’ячеслав Борисенко, Олександр Мельник, Владислав Бабогло, Богдан Мишенко, Максим Третьяков (Максим Задерака,89’), Валерій Лучкевич, Павло Пашаєв, Василь Грицук (к), Микита Дудка (Каспарс Дубра,80’), Валерій Бондаренко, Денис Усименко (Артем Сітало,72’)

Запасні: Денис Ферт,Андрій Глоба, Денис Підручний, Андрій Новіков, Вадим Янчак, Максим Івахно

Головний тренер: Володимир Шаран

«Інгулець»: Володимир Кринський, Євген Запорожець(к), Младен Бартуловіч, Ілля Коваленко, Деніс Янаков, Дмитро Фатєєв (Микола Квасний,75’), Олександр Кучеренко, Віталій Павлов, Денис Балан, Максим Ковальов, Андрій Семенко (Ніка Сітчінава,46’)

Запасні: Артем Малиш, Богдан Литвяк, Михайло Плохотнюк, Владислав Ігнатьєв

Головний тренер: Сергій Лавриненко

Попередження: Лучкевич,28’, Пашаєв,33’, Мишенко,58’, Мельник,74’ – Янаков,24’, Коваленко,44’, Кучеренко,48’, Балан,52’

Вилучення: Лучкевич,44 – друге попередження – Балан,70’

Голи: Грицук,7’, Устименко,10’, Бондаренко,35’, Дудка,41’ – Коваленко,44’, Бартулович 67’(пен), Янаков74’(пен)

Кіровоградське дербі цього футбольного вечора в рамках 6 туру чемпіонату видалося цікавим і драматичним водночас. За законами жанру в цьому поєдинку було все, чим цікавий сучасний футбол: справжня чоловіча боротьба з великою кількістю порушень, два видалення, два пенальті, 7! голів і, навіть, інтрига…Але, як то кажуть, про все по черзі.

Перші хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі, але вже на сьомій хвилині  господарі відкрили рахунок. Василь Грицук, який сьогодні проводив свій 100-й матч в Прем’єр-лізі у складі нашої команди, отримав м’яч у штрафному майданчику та майстерно відправив його в дальній кут воріт – 1:0.

За три хвилини наші футболісти подвоїли рахунок: після передачі Максима Третьякова Денис Устименко в штрафному майданчику розібрався з захисниками «Інгульця» та забив перший гол у своїй кар’єрі в УПЛ.

Наші футболісти продовжували володіти ініціативою та створювали гольові моменти біля воріт гостей. Прохід Павла Пашаєва правим флангом з великими труднощами ліквідували захисники «Інгульця», вибивши м’яч на кутовий. Ще один момент був у Мельника, який перебував у штрафному майданчику суперників, але його удар головою виявився недостатньо сильним і кіпер петрівців без особливих труднощів запобіг загрозі.

Футболісти «Інгульця» лише одного разу створили небезпеку біля воріт В’ячеслава Борисенка — після стандарту, але дебютант нашої команди блискуче зіграв у цьому епізоді.

Маючи в запасі два голи наші футболісти продовжували атакувати й в нагороду їм стали ще два голи. Спочатку відзначився Валерій Бондаренко, який після значної перерви проводив свій перший матч у складі «Олександрії». Валерій відгукнувся на передачу свого партнера із захисту Владислава Бабогла і не залишив шансів кіперу петрівців. На 41 хвилині прийшла черга ще одного дебютанта Микити Дудки.  Він скористався помилкою захисників і воротаря гостей і відправив м’яч в ближній кут воріт.

На останніх хвилинах тайму гостям вдалося розмочити рахунок, завдяки удару Коваленка — 4:1.

Після цього в матчі стався епізод: вилучення з поля Валерія Лучкевича за два попередження.

Намагаючись створити тиск на ворота олександрійців, у перерві матчу тренерський штаб «Інгульця» випустив на поле кращого гравця першої Ліги минулого сезону Ніку Сітчінаву. Але й господарі не відсиджувалися в обороні. На початку другого тайму Василь Грицук вивів по флангу Максима Третьякова, після прострілу якого захист гостей з великими труднощами врятував свої ворота.

Після цього ініціативою повністю заволоділи гості, які створили декілька гольових моментів, два з яких привели до пенальті в ворота олександрійців. У першому випадку Младен Бартулович не залишив шансів В’ячеславу Борисенку, в другому кіпер зумів дотягнутися до м’яча, але м’яч від його руки таки влетів у ворота. За кілька хвилин кіпер-дебютант рятує команду після удару головою когось з гравців «Інгульця».

Кінцівка матчу пройшла в запеклій та жорсткій, а часом в грубій боротьбі, про що свідчать багато попереджень та два вилучення гравців з поля. Не зважаючи на все, олександрійці заслужили цю важку перемогу.