22.08.2020 КСК «Ніка», 1 тур Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2020/2021, «Олександрія» — «Маріуполь» . Початок о 19.30. Без глядачів, +23.

«Олександрія» — «Маріуполь» 4:1 (1:0)

Арбітр — Дмитро Кутаков (Бровари), асистенти арбітра — Дмитро Запороженко та Олександр Войтюк ( обидва Запоріжжя), четвертий арбітр — Роман Блавацький (Львів), спостерігач арбітражу — Олександр Кран (Харків). Делегат УАФ: Михайло Прозоровський (Вінниця)

«Олександрія»: Юрій Паньків (к), Артем Гордієнко, Владислав Бабогло, Кирило Ковалець (Василь Грицук,90'), Денис Мірошніченко, Валерій Лучкевич (Максим Задерака,67') , Павло Пашаєв, Дмитро Шастал (Денис Безбородько,67') , Дмитро Гречишкін, Євген Банада (Олексій Довгий,79'), Богдан Мишенко (Денис Устименко,79')

Запасні: Олег Білик, Олександр Мельник, Тимур Стецьков, Артем Сітало

Головний тренер: Володимир Шаран

«Маріуполь»: Євген Гальчук, Петро Стасюк, Олексій Биков, Данило Сагуткін, Ігор Тищенко (Назарій Муравський,65'), Данило Ігнатенко (Микита Петерман,88'), Дмитро Мишньов (к), Дмитро Топалов, Артем Бондаренко (Максим Чех,59'), Олексій Кащук, Андрій Кулаков (Станіслав Біблик,88')

Запасні: Олег Кудрик, Дава,   Ярослав Доброхотов, Антон Байдал, Ілля Путря

Головний тренер: Остап Маркевич

Попередження: Пашаєв, 18’ — Кащук, 3’, Тищенко,7’, Биков,11’, Топалов,33’, Ігнатенко,61', Сагуткін,64', Мишньов,74'

Голи: Шастал,45’, Гордієнко,47', Мишенко, 49’, Безбродько,90+1'–Кулаков,82’

Старт чемпіонату вийшов вдалим для наших земляків, хоча команда Володимира Шарана показала два різних тайми в цьому поєдинку. В першому більше домінували гості. Атаки маріупольців виглядали гострішими, але, на жаль, вони багато фолили, навіть провокували. Як підсумок – за перші хвилини футболісти «Маріуполя» отримали три «гірчичника». У нас хоча і були моменти для взяття воріт, але не так багато, і на завершальній стадії не вистачало влучності. Двічі міг відзначитися Євген Банада. Обидва рази після стандарту, і обидва рази головою. Моменти були і у Богдана Мишенка, який був найактивнішим за перші 45 хвилин. А от хто приємно здивував, так це Дмитро Шастал. Весь тайм Дмитро був мало помітним, а під завісу спромігся на красень-гол у роздягальню, забивши на останніх секундах першого тайму.

У другому таймі містян начебто підмінили. Картина на полі після перерви стала повною протилежністю першого тайму. Спіймавши кураж, олександрійці перейшли до наступальних дій, і закрили гостей біля власного штрафного майданчика. Перша ж атака призвела до голу. Відзначився Артем Гордієнко. Після подачі з кутового у виконанні Богдана Мишенка, Артем випередив гравців «Маріуполя» і головою пробив під поперечину . Вже за мить знову гол. Цього разу автором стає сам Богдан Мишенко, який завершив передачу партнера. Маріупольці дивом не пропускали здавалося б 100% голи. Десь рятував воротар, десь поперечина, а десь і захисники, які двічі виносили м’яч з пустих воріт. Спрацювали і заміни Володимира Шарана. Денис Устименко, який щойно вийшов на заміну, мав чудову нагоду довести рахунок до розгромного. Але після його гарматного удару круглий попав в поперечину. А от Денис Безбородько після філігранного пасу від Василя Грицука зі своєї половини поля свій шанс не втратив. Вийшовши віч-на-віч з голкіпером, наш нападник не залишив кіперу Гальчуку жодного шансу.

На жаль, наші футболісти не зуміли втримати свої ворота недоторканими. В одній з небагатьох контратак Кулакову вдалося проштовхнути м’яч у ворота Юрія Паньківа. Як підсумок — 4:1. Впевнена перемога і хороший оптимістичний старт 30-го ювілейного чемпіонату для олександрійців. Вітаємо з перемогою!