03.03.2021, середа, «Дніпро-Арена» (м. Дніпро), матч ¼ фіналу Кубка України СК «Дніпро-1» -«Олександрія». Початок о 19.00.

СК «Дніпро-1» -«Олександрія» 1:1 (0:0), 1:1 — 4-5 пенальті

Арбітр: Олександр Шандор (Львів), асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Олександр Жуков  (Харків), четвертий арбітр: Ігор Пасхал (Херсон), спостерігач арбітражу: Василь Мельничук (Сімферополь). Делегат УАФ: Олег Спічек (Київ).

СК «Дніпро -1»: Сарнавський Богдан, Адамюк Володимир (Лукас Тейлор, 76’), Дуглас, Логвінов Сергій (к), Дубінчак Владислав, Піхальонок Олександр, Ігнатенко Данило (Когут Ігор, 69’), Назаренко Олександр (Вагнер, 76'), Чуже Маріо (Булеца Сергій, 69’), Ді Франко (Хобленко Олексій,99'), Довбик Артем

Запасні: Махарадзе Заурі, Сваток Олександр, Цуріков Андрій, Батагов Арсеній

Головний тренер: Ігор Йовічевич

«Олександрія»: Паньків Юрій (к), Бабогло Владислав, Третьяков Максим (Калюжний Іван, 88’), Лучкевич Валерій (Мірошніченко Денис, 82’), Сітало Артем, Пашаєв Павло, Шастал Дмитро ( Мельник Олександр, 81'), Гречишкін Дмитро, Банада Євген, Вантух Роман (Стецьков Тимур, 118’), Бондаренко Валерій

Запасні: Білик Олег, Мишенко Богдан, Дришлюк Кирило, Новіков Андрій, Устименко Денис

Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Ді Франко,18’, Адамюк, 74’, Піхальонок, 116’ – Гречишкін, 47’, Сітало,90+2’

Вилучення: Гречишкін, 75’

Голи: Булеца, 79’ — Третьяков, 62’

Серія пенальті: Довбик -0:0 (Паньків), Мельник — 0:1, Дуглас — 1:1, Бабогло -1:2, Піхальонок — 2:2, Бондаренко -2:3, Хобленко — 3:3, Стецьков — 3:4), Булеца — 3:4 (Паньків!)

Команди розпочали гру в хорошому динамічному темпі. На 4-ій хвилині матчу господарі провели першу контратаку вивівши Довбика на ударну позицію. Проте наш капітан Юрій Паньків парирував удар, перевівши м'яч на кутовий.

Перші десять хвилин основна боротьба відбувалася в центрі поля. Обидва клуби грали обережно, розуміючи ціну помилки за крок до півфіналу Кубка. Невеличка перевага в цей період за гравцями нашої команди.

Поступово дніпряни перехоплюють ініціативу. Олександрійці концентрують свою гру в захисті, очікуючи шансу для швидкої контратаки.

Друга половина першого тайму проходить в постійній боротьбі, без моментів, але з великим бажанням забити.

На 30 хвилині одна з небагатьох атак дніпрян завершується загостренням біля воріт Юрія Паньківа. Довбик отримавши пас від партнера по команді пробив низом практично з лінії штрафного майданчику. Круглий пройшов поруч зі стійкою.

Олександрійці тим часом продовжили шукати «дірки» в захисті, але серйозних моментів поки не створили.

У першому таймі багато роботи виконує Владислав Бабогло. Наш центральний захисник надійно грає на своїй позиції.

Під завісу тайму міг відзначитися Валерій Лучкевич зі стандарту. Його потужний гарматний постріл низом з лінії штрафного майданчику блокує кіпер дніпрян Сарнавський, який не без проблем перевів м’яч на кутовий.

На 55-ій хвилині атака господарів поля ледве не завершилася взяттям воріт. Піхальонок потужно пробив здалеку, Юрій Паньків в стрибку  кінчиками пальців  дотягнувся до круглого, ліквідувавши загрозу. Практично одразу, після розіграшу кутового, знову наш капітан рятує команду від гола, коли Ігнатенко спробував пробити з близької відстані.

Вже за декілька хвилин олександрійці могли відкривати рахунок. Прохід флангом, Валерій Лучкевич віддав пас на вільного Артема Сітала. Той в стрибку пробив, але не точно.

62-а хвилина — ми повели у рахунку. Невдало у своїх ігровій зоні зіграв гравець «Дніпра-1»  Ігнатенко віддавши пас на Макса Третьякова. Той одразу скористався помилкою і потужно, як з гармати, пробив здалеку в нижній кут воріт. Гол. Сарнавський в цьому епізоді був безсильним.

За якусь мить господарі поля спробували відігратися. Стрімка контратака, прохід флангом, удар Назаренка практично впритул по воротах. І знову на заваді стає наш капітан.

І без того динамічна гра стає ще більш динамічною. Дніпряни тиснуть великими силами. Олександрійці чекають на помилку суперника. М’яч не затримується в центрі поля. Напруга зростає.

На 75 хвилині наша команда, на думку рефері, залишається в десятьох. Дмитро Гречишкін отримує червону карту і прямує в роздягальню.

Вже за три хвилини, в більшості, господарі поля в момент чергової контратаки все-таки дотиснули наш захист і Булеца зрівнює рахунок в цьому матчі — 1:1.

Відповідь олександрійців. Артем Сітало увірвавшись флангом до штрафного майданчика дніпрян, залишившись сам на сам з захисником, віддав пас на Дениса Мірошніченка, який набігав центром до воріт. Але на заваді Денису став захисник, який встиг підставити ногу.

Останні хвилини основного часу поєдинку проходили в нервовій напрузі. Дніпряни тиснули, містяни великими силами захищалися.  Відчувалася кількісна перевага суперника.

В екстратаймах гравці «Дніпра-1» практично закрили олександрійців біля власних воріт. Містяни змушені були грати на відбій, прекрасно розуміючи ціну помилки…

Попереду серія пенальті й розв’язка цього драматичного поєдинку...

Героєм футбольного вечора став Юрій Паньків, який в серії пенальті парирував удари Довбика і Булеци. Ми в півфіналі Кубка України. Вітаємо наших хлопців з перемогою! Молодці! Так тримати!