В суботу, 22 лютого, на КСК «Ніка» (поле зі штучним покриттям) в рамках 19 туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2019/2020, відбувся матч «Олександрія» –«Колос» (Ковалівка). Початок о 13.00. Глядачів 100, температура +4

ФК «Олександрія» – ФК «Колос» (Ковалівка) 1:0 (1:0)

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ), асистенти: Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.), Ярослав Трехліб (Дніпро), четвертий арбітр:  Денис Федан (Олександрія), спостерігач арбітражу: Олександр Кран (Харків).

«Олександрія»: Рудик, Коноваленко, Дудка (Лучка,76’), Куліш (Пастухов,90+1’), Глоба (Каранга,84’), Сезар, Литвяк (к), Кобеляш, Водяницький, Новіков (Мустафаєв,74’), Стецьков

Запасні: Степанцов, Гезело, Дубілей

Старший тренер: Олександр Ломко

«Колос»: Котовий, Шакун, Максименко, Чушенко (к), Кірик, Цикало, Шамич (Мораренко,46’), Федоров, Сенько (Шевченко,46’), Сорокін, Коваль (Салабай,69’)

Запасні: Денега, Коваленко, Олійник, Сахно

Старший тренер: Андрій Костенко

Попередження: Шамич 30’, Шевченко, 49, Федоров,62’

Гол: Новіков, 15’ (пен)

Старт весняної частини чемпіонату для підопічних Олександра Ломка виявився вдалим. Зустріч з дебютантом Прем’єр ліги була цікавою і багатою на моменти, хоча забили олександрійці лише один гол: на 15-ій хвилині матчу Новіков вдало реалізував пенальті. Особливо запам’ятався перший тайм, коли «містяни» домінували практично на кожному клаптику поля, а в завершальній стадії не вистачало влучності. Могли відзначитися і Сезар, і Новіков, і Куліш. В другому таймі ковалівці намагались відігратися, але їм це не вдалося. Остаточний рахунок — 1:0.