У вівторок, 3 березня, відбувся матч 21 тура Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2019/2020, ПФК «Карпати» – «Олександрія».

Львів, стадіон «Сокіл», 100 глядачів, +13

«Карпати» — «Олександрія» 0:0

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя), асистенти арбітра: Володимир Журибіда (Луцьк), Володимир Дорошенко (Житомир), 4-й арбітр: Софія Причина (Львівська обл.), спостерігач арбітражу: Євген Абросимов (Одеса).

«Карпати»: Задерейко, Харжевський, Авраменко (К), Куртяк, Степанчук, Тлумак (Козак,58’), Рудюк (Сільченко,82’), Гудзінський, Кіриленка (Карабін,54’), Бойчук, Лісовик (Бей,89’)

Запасні: Горох, Слива, Бичек

Старший тренер: Любомир Вовчук

«Олександрія»: Степанцов, Альянов, Петренко (Пастухов,72’) Литвяк (К), Устименко (Новіков,79’), Підручний (Дудка,90+3), Микитюк, Шендрік, Протасов (Водяницький,90+2’), Глоба (Куліш,60’), Мельник

Запасні: Рудик, Коноваленко

Старший тренер: Олександр Ломко

Попередження: Козак, 61’, Гудзінський,90+3’ — Устименко, 31’

Більша частина першого тайму пройшла майже без моментів, з невеличкою територіальною перевагою господарів поля. Олександрійці активізувалися під кінець тайму, створивши  практично одразу три небезпечних момента біля воріт Задерейка. Спочатку індивідуальний прохід правим флангом Протасова майже не завершився голом. Після його удару, львів’янин Степанчук вибив м’яч з лінії воріт, перевівши круглого на кутовий. Потім, після розіграшу кутового міг відзначитися Шендрік, але його удар головою прийшовся вище воріт. Вже за кілька хвилин з лінії штрафного майданчика Устименко теж спробував пробити головою. На жаль, не влучно.

В другому таймі команди стали грати в більш динамічний футбол. Моменти виникали і біля одних і біля інших воріт. При цьому на завершальній стадії або м’яч проходив поруч зі стійкою, або надійно грали голкіпери. Гра завершилася внічию 0:0.