Суддівський спостерігач
Годулян Віталій
Звіт

«Олександрія» – «Львів» – 0:1

Матч 29 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» – ПФК «Львів» завершився з рахунком 0:1.

Дебют матчу пройшов у швидкій боротьбі, головним чином у центральній частині поля без особливих загроз воротам суперників.

На 14 хвилині перший небезпечний момент виник біля воріт «Олександрії». З правого флангу після своєї атаки львів’яни подавали кутовий, захисники проґавили Парамонова і той з близької відстані головою розстрілював ворота Юрія Паньківа. На щастя, холодне серце кіпера олександрійців не дозволило м’ячу перетнути лінію воріт.

На 17 хвилині олександрійці заробили штрафний. Визвався пробивати Гліб Бухал – і відмінно зіграв у рамці Олександр Бандура. Це був перший удар «Олександрії» по воротах суперника.

Наступний удар олександрійці виконали на 30 хвилині матчу. Дмитро Гречишкін зі штрафного подав на Артема Сітала, який ударив головою – м’яч пройшовся поруч зі стійкою.

На 37 хвилині Бруно знаходить шпарину в захисті «Олександрії» і небезпечно пробиває, але його удар був непідготовленим і неточним.

З перших хвилин другого тайму «Олександрія» з більшими зусиллями почала атакувати ворота «Львова». Євген Банада наносить підступний удар після подачі зі штрафного.

Після подачі Бруно з лівого флангу Педро в один дотик результативно пробив у нижній кут воріт Юрія Паньківа – 0:1.

Марнує вигідну ситуацію Віталій Пономар після подачі Тимура Стецькова. Удар головою був надто неточний.

Підсумовуючи матч між олександрійцями та львів’янами, хотілося б відзначити, що літня спекотна погода суттєво вплинула на дії футболістів обох команд, але палким шанувальникам футболу міста на Інгульці від цього не легше.

Всі ті, хто прийшов сьогодні на стадіон «Ніка», не побачили сьогодні ні сили, ні волі, ні вогника в очах олександрійських футболістів. Про що й резюмував на післяматчевій прес-конференції головний тренер команди Володимир Шаран.

За всіма складовими футбольної майстерності олександрійці нічого путнього не продемонстрували. Натомість, всі ці позитивні чинники використали підопічні Богдана Блавацького (бразильські гравці комфортно почувалися за спекотної погоди). На львів’ян не тиснув результат, вони діяли розкуто. Наші ж земляки примудрилися лише один раз пробити в рамку воріт суперника.

Чемпіонат УПЛ. 29 тур. ФК «Олександрія» – ПФК «Львів» – 0:1 (0:0).

Неділя 19 травня 2019. 14.00. Олександрія, стадіон «Ніка». 1 656 глядачів. 25°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Денис Шурман (Київська обл.)

асистенти арбітра – Олександр Холодинський (Харківська обл.), Євген Данильченко (Луганськ).

4-й арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл.).

Спостерігач арбітражу – Віталій Годулян (Одеса).

Делегат ФФУ – Володимир Фощій (Черкаси).

Олександрія: Юрій Паньків – К, Владислав Бабогло, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич (Євген Протасов, 52’), Артем Сітало, Павло Пашаєв, Дмитро Шастал (Денис Дедечко, 77’), Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Максим Задерака (Віталій Пономар, 60’), Тимур Стецьков.

Запасні: Дмитро Рудик, Станіслав Микицей, Олексій Довгий, Андрій Запорожан.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Львів: Олександр Бандура, Вадим Парамонов, Володимир Адамюк, Олександр Насонов, Владислав Приймак, Сергій Борзенко – К, Пернамбуко (Вісенте, 78’), Мартан, Педро (Шина, 70’), Алваро (90’), Бруно.

Запасні: Богдан Сарнавський, Сергій Воронін, Максим Хімчак, Сабіно.

Головний тренер: Богдан Блавацький.

Попередження: В. Бабогло (36’), Євген Банада (73’) – О. Насонов (49’), Педро (61’), Бруно (62’), Пернамбуко (74’).

Гол: Педро (58’).