Делегат матчу
Павленко Сергій
Звіт

Перша перемога

В Одесі у рамках 22 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 у матчі з ФК «Чорноморець» команда «Олександрії» здобула першу перемогу у 2019 році.

У звітному матчі Володимир Шаран провів суттєву освіжаючу ротацію складу. З перших хвилин «Олександрія» домінувала й провела першу п’ятихвилинку в атаках, одна з яких завершилася взяттям воріт. Після розіграшу стандарту пройшла націлена діагональна передача у воротарський майданчик моряків, і нападник «Олександрії» Артем Сітало проштовхнув м’яч у сітку воріт Сергія Літовченка – 0:1.

Після забитого голу наша команда не зупинилися на досягнутому, а продовжила методично насідати на ворота одеситів.

Відповідь прийшла відразу і абсолютно несподівано. Господарі провели контратаку, м’яч попав у плече Валерія Лучкевича в межах штрафного майданчика, але арбітр Микола Балакін вирішив, що м’яч влучив у руку футболісту і вказав на одинадцятиметрову штрафну позначку. Досвідчений Володимир Аржанов визвався пробивати пенальті, пробив, але, на щастя «Олександрії», не влучив у рамку воріт.

Другу хвилю атак на ворота моряків «Олександрія» обрушила в середині першого тайму. Максим Задерака з правого флангу віддав націлену передачу на Артема Сітала. Артем прийняв м’яч, розвернувся і з ходу пробив по воротах суперника. На жаль, м’яч влучив у поперечку.

На стадіон «Чорноморець» насунулася непогода – розпочався дощ, який практично перейшов у зливу. Опади не припинялися протягом подальшої гри.

Одесити відповіли небезпечним моментом на 30 хвилині. Володимир Аржанов небезпечно скинув на Євгена Морозенка, той з-за меж штрафного майданчика пробив, проте Юрій Паньків бездоганно зіграв у даному епізоді.

Атакою відповідають підопічні Володимира Шарана. Навісна передача на Артема Сітала, який скинув м'яч під удар Артему Полярусу, удар якого заблокували захисники одеситів.

І після подачі кутового Євгеном Протасовим юний Владислав Бабогло головою, випередивши захисників, послав м’яч у ворота Літовченка. 0:2.

Після виконання стандарту на 39 хвилині Артем Сітало, який провів один з кращих своїх матчів, прийняв м’яч на груди, і, не даючи йому впасти на газон, пробив по воротах – 0:3!

Вже в дебюті другого тайму моряки залишилися в меншості. Володимир Коваль дуже небезпечно зіграв проти Владислава Бабогла, і арбітр матчу Микола Балакін показав одеситу пряму червону картку.

Заслуговує на увагу комбінація на 62 хвилині, коли Максим Задерака зробив націлену передачу головою Артемові Полярусу, Артем пробив, але м’яч пройшов по центру і став легкою здобиччю капітана одеситів.

Тут же слідує удар Андрія Цурікова здалеку. І знову по центру воріт – надійно грає Сергій Літовченко.

На 68 хвилині затяжну атаку з виходом на ударну позицію Артема Поляруса провели олександрійці, але Артем замість того, щоб відразу пробити по воротах, забарився з ударом і перспективна атака захлинулася.

Відразу ж Мусолітін метрів з 25 потужно пробив по воротах Юрія Паньківа, на щастя мимо воріт.

На 86 хвилині цікавий епізод створили олександрійці. Отримавши бездоганну передачу з глибини поля, Віталій Пономар, уникнувши офсайду, опинився перед Сергієм Літовченком, і явно не повіривши своєму щастю, ударив незграбно. Голкіпер господарів кінчиками пальців переводить м’яч на кутовий. Це був стовідсотковий момент для нашої команди.

І ще один момент був у Владислава Бабогла, який після подачі кутового з лінії воротарського головою пробив трохи вище воріт.

Маючи перевагу в три м’ячі, олександрійці діяли по результату – спокійно і розсудливо довели матч до логічного завершення, виключивши всі можливі елементи ризику.

Вітаємо команду з переконливою перемогою!

Чемпіонат УПЛ. 22 тур. ФК «Чорноморець» – ФК «Олександрія» – 0:3 (0:3).

Субота 16 березня 2019. 14.00. Одеса, стадіон «Чорноморець». 4285 глядачів. 11°C. З 30 хвилини – дощ.

Арбітр –  Микола Балакін (Київська обл.)

асистенти арбітра – Валентин Куцев (Київ), Володимир Висоцький (Запоріжжя)