9
Пономар Віталій
Звіт

Спаринг «Олександрія» – «Ботєв» – 0:2

Сьогодні, 26 січня, в рамках тренувального збору в Туреччині олександрійці провели контрольний поєдинок з командою ПФК «Ботєв» (Враца). Спаринг завершився з рахунком 0:2 на користь наших суперників.

Зустріч розпочалася о 16 годині за київським часом і проходила на футбольному полі готельного комплексу Goldcity, де базується наша команда.

Несприятлива погода сьогодні в Аланії, де розгулялися потужні торнадо, що серйозно пошкодили курортну інфраструктуру. На превеликий жаль, не обійшлося без жертв.

На 15 хвилині зустрічі посилився вітер і пустився дощ, що внесло корективи у дії футболістів. Тактика стала дуже простою – бий-біжи.

Переважну частину ігрового часу першого тайму наші гравці виконували більше стандартів, та надійно діяв захист болгарського клубу. Але вже на п’ятій хвилині олександрійці пропускають м’яч у свої ворота. Відзначився Валері Домовчийськи.

Через вітер, зливу і град в другому таймі гру було призупинено на 10 хвилин, після чого гравці вийшли практично на біле поле. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, а вже на 71 хвилині доля ще раз усміхнулася болгарським гравцям – легенда болгарського футболу Валері Божинов подвоїв рахунок у матчі.

У першому таймі на поле виходили:

Олександрія: Владислав Леванідов, Олексій Довгий, Станіслав Микицей, Валерій Лучкевич, Денис Дедечко, Тимур Стецьков, Артем Полярус, Максим Задерака, Дмитро Гречишкін, Іван Шранц, Андерсон Чубі.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Ботєв: Красімір Костов, Тур, Вєнцислав Кєрчев, Маріян Іванов, Єлхи, Іван Вєлчев, Йордан Апостолов, Еміл Стоєв, Петєр Атанасов, Даніел Гєнов, Валері Домовчийски.

Головний тренер: Сашо Ангелов.

У другому таймі в складі «Олександрії» на поле виходили: Дмитро Рудик, Владислав Бабогло, Денис Устименко, Дмитро Семенов, Євген Протасов, Кирило Ковалець, Антон Шендрік, Павло Пашаєв, Євген Банада, Віталій Пономар.

Голи: Валері Домовчийски (5’), Валері Божинов (71’).