Лос Ян
11
Звіт

Спаринг «Олександрія» – «Арка» – 0:2

28 січня олександрійська команда провела другий у 2019 році контрольний поєдинок. Спаринг ФК «Олександрія» – ФК «Арка» завершився з рахунком 0:2.

Олександрійці на турецькому зборі провели другий контрольний матч. У стартовому складі відбулися суттєві зміни в порівнянні з попереднім контрольним поєдинком. Головний тренер команди Володимир Шаран виставив на гру практично оптимальний склад. Зауважимо, що вже після першого спарингу табір олександрійців залишили бразилець Андерсон Чубі і словак Іван Шранц, які не підійшли команді.

Погода сьогодні, на відміну від суботньої зливи та граду під час матчу проти ПФК «Ботєв» була напрочуд сприятливою – було ясно і сонячно.

Перший тайм другого контрольного матчу можна вважати рівним. І якщо в першій його половині м’ячем більше володіли польські футболісти, то друга частина була за олександрійцями. Небезпечно пробивали по воротах «Арки» Кирило Ковалець, Дмитро Гречишкін, Артем Сітало, Антон Шендрік. В одних випадках завершальним ударам наших земляків бракувало точності, в інших – надійно в рамці діяв голкіпер Павел Штейнбор.

Найбільш активним у складі польської команди був грузинський легіонер Лука Зарандія. Після одного з його вдалого проходу та завершального удару відмінний сейв здійснив Юрій Паньків. Початок другого тайму ознаменувався більшою активністю олександрійців, але поступово гравці з Ґдині нав’язали більш швидкісну гру, і, певно, на тлі максимальних фізичних навантажень олександрійці дещо підсіли. Як результат, на 60 хвилині все той же Лука Зарандія з-за меж штрафного майданчика потужним ударом пробив Юрія Паньківа, відчайдушний кидок якого не допоміг команді – 0:1.

А переможну крапку в матчі на 83 хвилині поставив Рафаль Семашко після подачі кутового.

Прикро, що наші земляки програли другий поспіль спаринг, але навчально-тренувальний збір тільки-но почався, тож будемо очікувати перемог!

Нагадуємо, що третю контрольну зустріч на турецькому зборі «Олександрія» проведе 30 січня зі своїми старими знайомими з «Чорне море» (Варна, Болгарія). Початок гри – о 16.30.

Понеділок 28 січня 2019. 16.00. Туреччина, Аланія. Поле курортного комплексу Goldcity.

Олександрія: Юрій Паньків (Дмитро Рудик, 65’), Валерій Лучкевич (Євген Банада, 46’), Денис Дедечко, Антон Шендрік (Владислав Бабогло, 46’), Станіслав Микицей, Андрій Запорожан (Дмитро Семенов, 65’), Дмитро Гречишкін, Євген Протасов (Максим Задерака, 46’), Артем Полярус (Денис Устименко, 65’), Кирило Ковалець, Артем Сітало (Віталій Пономар, 46’).

Головний тренер: Володимир Шаран.

Арка: Павел Штейнбор, Дам’ян Збозень (Тадеуш Соча, 70’), Лука Маріч (Крістіан Маґома, 70’), Фредерік Хельструп (Давид Солдецький, 79’), Адам Марчіняк (Міхал Ольжик, 70’), Адам Дея (Давид Блок, 79’), Міхал Налєпа (Адам Данч, 70’), Лука Зарандія (Матеуш Степ’єн, 70’), Міхал Янота (Горан Свіяночіч, 79’), Максимільян Банажевський (Ян Лос, 70’), Мацей Янковський (Рафаль Семашко, 70’).

Головний тренер: Збіґнев Смолка.

Голи: Лука Зарандія (60’), Рафаль Семашко (83’).