Суддівський спостерігач
Швецов Віктор
Звіт

U-21. «Олександрія» – «Зоря» – 2:0

Матч 26 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Зоря» (U-21) завершився з рахунком 2:0.

Цей матч для нашої команди мав велике значення. Після поразки «Шахтаря» в Полтаві і в разі перемоги олександрійці могли б достроково стати віце-чемпіонами України серед молодіжних команд.

І команда Андрія Купцова цю перемогу здобула.

А тепер про перебіг подій на футбольному полі. З перших хвилин наші футболісти намагалися заволодіти ініціативою, і це їм вдалося. На 16 хвилині зустрічі виник перший гострий момент біля воріт «Зорі». Після подачі кутового Кирило Прокопчук головою скинув м’яч під удар Максиму Кулішу, але м’яч після удару Максима просвистів над поперечиною.

За кілька хвилин Максим Куліш знову опинився в центрі подій, коли його постріл з великими труднощами парирував кіпер гостей Данило Хмеловський, а повторний удар Вадима Гранчара заблокували захисники суперника.

Рахунок у матчі наші гравці відкрили на 31 хвилині, коли Дмитро Семенов зробив діагональ в центр штрафного майданчика на Максима Куліша, але першим на м’ячі опинився Артем Васько, який головою відправив м’яч в сітку власних воріт, які необачно залишив кіпер гостей.

Змінити рахунок в першому таймі могли як олександрійці, так і футболісти «Зорі», але обидва суперники втратили свої шанси.

Початок другого тайму пройшов з великою перевагою нашої команди. Олександрійці створили безліч гольових моментів біля воріт гостей, але, на жаль, їх не реалізували.

Найбільш активними у ці хвилини в складі нашої команди були Максим Куліш, Кирило Костенко, Богдан Литвяк, Вадим Гранчар. Хлопці не давали занудьгувати обороні та воротарю гостей.

Але й футболісти «Зорі» відповідали гострими контратаками. Двічі нашу команду рятував Владислав Леванідов після ударів Єгора Шалфєєва та Владислава Сандрака-Вінницького, витягуючи м’ячі з нижніх кутів воріт. До речі, це була перша гра Владислава у нинішньому році.

А переможну крапку в цій зустрічі олександрійці поставили на 76 хвилині, коли Кирило Костенко влучним ударом завершив багатоходівку нашої команди.

Останні хвилини гри проходили в обопільних атаках, але рахунок на табло не змінився.

Вітаємо наших земляків з перемогою і срібними нагородами, і бажаємо успіхів у наступних матчах!

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса)

асистенти арбітра – Андрій Скрипка (Кропивницький), Ярослав Трехліб (Дніпро).

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Віктор Швецов (Одеса).

Олександрія: Владислав Леванідов, Кирило Прокопчук (К), Дмитро Семенов, Гліб Бухал, Іван Гура, Кирило Костенко (Назар Хрієнко, 90+2’), Богдан Литвяк, Вадим Гранчар, Олег Соколов (Максим Дубенков, 67’), Кирило Дришлюк (Владислав Шкіндер, 77’), Максим Куліш (Андрій Глоба, 90+2’).

Запасні: Олег Білик, Маркіян Пиріг, Сергій Русьян.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Зоря: Данило Хмеловський, Ілля Повалій, Тимофій Сухар, Артем Васько, Семен Вовченко, Артем Мильченко, Ігор Загоруйко, Владислав Борисенко, Даниїл Алефіренко (Іцукі Урата, 78’), Єгор Шалфєєв (К), Андрій Новіков (Владислав Сандрак-Вінницький, 65’).

Запасні: Дмитро Мацапура, Сергій Демченко, Євгеній Сухіна, Максим Агапов, Ігор Решетов.

Старший тренер: Володимир Микитін.

Попередження: І. Гура (57’), Д. Семенов (86’) – А. Васько (19’), Т. Сухар (56’)

Гол: Артем Васько (31’), Кирило Костенко (76’).

Післяматчевий коментар старшого тренера ФК «Олександрія» (U-21) Андрія Купцова:

– Суперники були дуже важкі. Зрозуміло, ця гра для нас була надважлива, враховуючи сьогоднішній результат «Шахтаря». Перемога сьогодні давала б нам перевагу в 19 очок над «Шахтарем», котрий знаходиться сходинкою нижче в турнірній таблиці молодіжного Чемпіонату України. Ми розуміли, що є можливість посісти, як мінімум, друге місце. І задачу-мінімум виконано. Але ми рухаємося далі й вище підіймаємо планку. Це футбол. «Динамо», яке на першому місці, має дві поразки – і ці дві поразки від нас. Тепер «Динамо» має думати, як нас зупинити. На футболках наших гравців недарма написано «Не зупинятися на досягнутому» – і ми будемо рухатися далі.

Сьогодні я хочу сказати слова подяки нашим хлопцям. Приємно було дивитися на їх гру, настрій, самовіддачу. Сьогодні я їм сказав, що мені приємно, що ми маємо таку команду, таких гравців. Незважаючи на деякі проблеми, вони ростуть як футболісти. Недарма сьогодні в першій команді грають наші хлопці, також я певен, що невдовзі й наступні гравці будуть готові виступати в першій команді. Володимир Богданович вже на декого накинув оком. Це надзвичайно приємно.

Також вітаю всіх зі світлим святом Воскресіння Христового. Бажаю миру й злагоди, надії і радості, щастя й добра.