Суддівський спостерігач
Цимбал Сергій
Звіт

U-21. ФК «Олександрія» – ФК «Ворскла» – 1:0

Матч 6 туру Чемпіонату U-21 ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Ворскла» (U-21, Полтава) завершився з рахунком 1:0.

Перший в своїй історії матч футболісти «Олександрії» (U-21) провели саме з дублерами «Ворскли» 7 липня 2011 року в Полтаві на стадіоні «Лтава». Вже на 2 хвилині гравець «Ворскли» Олександр Василенко провів перший м’яч у ворота «Олександрії», які захищав Ігор Гришин. Незабаром Павло Ребенок подвоїв рахунок і на перерву команди пішли з рахунком 2:0.

На початку другого тайму Антон Котляр відквитав один м’яч і вселив надію на позитивний результат, але після вилучення Гришина полтавцям вдалося ще двічі вразити ворота олександрійців, які вже захищав Дмитро Рудик, і довести гру до перемоги – 4:1.

Загалом між собою суперники провели 12 матчів: 3 перемоги олександрійців, 5 нічиїх та 4 перемоги полтавців. Різниця м’ячів 12-11=+1 на користь гостей.

Найбільше м’ячів у цих зустрічах забивали: Євген Верхоланцев («Олександрія»), Олексій Чичиков та Владислав Олійник (обидва – «Ворскла») – по 2 м’ячі. У складах обох команд грали: Олександр Матвеєв, Андрій Бацула та Максим Куліш.

А в звітній зустрічі з непростим суперником підопічні Андрія Купцова вибороли перемогу – на 30 хвилині відзначився Богдан Литвяк. І хоча олександрійці неодноразово створювали моменти, рахунок на табло залишився незмінним до кінця матчу – 1:0.

Чемпіонат U-21. 6-й тур. ФК «Олександрія» – ФК «Ворскла» – 1:0 (1:0).

24 серпня 2018, п’ятниця, 17.00. Олександрія, стадіон «Олімп». 200 глядачів. 27°C

Офіційні особи на матчі:

арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса)

асистенти арбітра – Олександр Корнійко (Миргород), Олександр Холодинський (Харківська обл.).