Суддівський спостерігач
Кран Олександр
Звіт

U-21. «Олександрія» – «Маріуполь» – 4:0

Матч 20 туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 ФК «Олександрія» (U-21) – ФК «Маріуполь» (U-21) завершився з рахунком 4:0.

Вперше футболісти молодіжних команд «Олександрії» і «Маріуполя» (на той час – «Іллічівець») зустрілися 13 жовтня 2011 року в Олександрії на стадіоні «Олімп». Першими успіху в цьому матчі добилися гості після влучного удару Антона Кічі, але вже за 8 хвилин Давід Янчік відновив рівновагу. Перед перервою Артем Чорній знову вивів приазовців уперед. А остаточний результат в цій зустрічі встановив Максим Кременчуцький – 2:2.

У складах обох команд грали: Антон Кіча, Артем Чорній, Артем Сухоцький, Олексій Довгий та Дмитро Гречишкін.

Перші хвилини звітного матчу пройшли в рівній боротьбі, але поступово олександрійці заволоділи ініціативою і повели планомірний наступ на ворота гостей. Рахунок наші земляки ледь не відкрили на 11 хвилині зустрічі, коли після пострілу з лівого флангу гравець «Маріуполя» мало не відправив м’яч у власні ворота. Олександрійці продовжували атакувати і за кілька хвилин досягли успіху.

Багатоходову комбінацію завершив влучним ударом Кирило Костенко після прострілу Тимура Стецькова – 1:0.

До перерви футболісти «Олександрії» створили ще кілька гольових моментів, але реалізувати їх не зуміли. Хороші шанси втратили Денис Устименко, Андрій Глоба та Кирило Прокопчук.

Не змінився сценарій гри й в другому таймі. Наші гравці продовжували створювати моменти біля воріт гостей, але раз по раз втрачали свої шанси Орест Ткачук, Кирило Костенко та Денис Устименко. Денис реабілітувався на 57 хвилині гри, коли отримав передачу від партнера і влучно пробив в дальній нижній кут воріт – 2:0.

Після вилучення гравця «Маріуполя» гра повністю змістилася на половину поля гостей, а рідкі випади приазовців не несли загрози воротам «Олександрії».

В кінці матчу наші земляки завершили розгром «Маріуполя». Гості двічі порушували правила в своєму штрафному майданчику, а Орест Ткачук та Сергій Русьян чітко виконували вирок арбітра.

Впевнена та незаперечна перемога футболістів «Олександрії» дала змогу нашій команді збільшити розрив в очках з дублерами «Шахтаря» . Наразі перші три сходинки турнірної таблиці Чемпіонату U-21 виглядають так: «Динамо» (50), «Олександрія» (45), «Шахтар» (36).

Чемпіонат U-21. 20 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Маріуполь» – 4:0 (1:0).

2 березня 2019, субота, 14.00. Олександрія, стадіон «Ніка», поле зі штучним покриттям. 150 глядачів. -2°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр –  Денис Шурман (Київська обл.)

асистенти арбітра –  Заур Курбанов (Херсон), Дмитро Оганєсян (Луганськ)

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Олександр Кран (Харків).

Олександрія: Олег Білик, Кирило Прокопчук (К), Андрій Глоба (Орест Ткачук, 46’), Гліб Бухал, Денис Устименко (Сергій Русьян, 71’), Кирило Костенко, Богдан Литвяк, Максим Дубенков (Вадим Гранчар, 74’), Кирило Дришлюк (Назар Хрієнко, 88’), Тимур Стецьков, Владислав Шкіндер.

Запасні: Кирило Злотар, Олександр Мельник, Максим Куліш.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Маріуполь: Артем Поспєлов, Олександр Маймула, Микита Петерман (К), Ігор Крашневський, Ярослав Доброхотов, Євгеній Білоконь, Олег Вакуленко (Антон Байдал, 46’), Андрій Коробенко (Андрій Вискребенцев, 67’), Ілля Путря, Іван Мочевинський, Гліб Літюк (Володимир Пелипак, 62’).

Запасні: Дмитро Михайлов, Данило Саєнко, Олег Денисов, Ігор Співак.

Старший тренер: Геннадій Орбу.

Попередження: Б. Литвяк (40’), Д. Устименко (45+2’) – І. Путря (17’), В. Пелипак (75’).

Вилучення: Я. Доброхотов (61’), І. Крашневський (86’).

Голи: Кирило Костенко (18’), Денис Устименко (57’), Орест Ткачук (79’ – пенальті), Сергій Русьян (87’ – пенальті).