Покідько Ігор
Звіт

U-21. «Олександрія» – «Львів» – 5:1

Сьогодні, 8 грудня, на полі зі штучним покриттям стадіону «Ніка» в Олександрії підопічні Андрія Купцова провели завершальну зустріч у 2018 році.

Матч 18 туру Чемпіонату U-21 ФК «Олександрія» – ФК «Львів» завершився з рахунком 5:1.

Минула зустріч суперників проходила першого вересня цього року у Раві-Руській і завершилася перемогою олександрійців – 4:0, голи забили Вадим Гранчар і Вадим Вітенчук – по два м’ячі.

Сьогодні, як і в матчі першого кола, наші футболісти повністю переграли львів’ян.

З перших хвилин зустрічі наші земляки перевели гру на половину поля гостей і протягом всього першого тайму не дали змогу львів’янам провести хоча б одну гостру атаку на ворота Кирила Злотаря.

Гострі моменти біля воріт гостей стали виникати вже з перших хвилин гри, але, на жаль, жодного з них не вдалося реалізувати.

Лише на 32 хвилині матчу нашим гравцям вдалося втілити свою перевагу у забитий м’яч. Кирило Костенко відкинув м’яч під удар Вадиму Гранчару, який влучно пробив у нижній кут воріт Віталія Жупанського.

За кілька хвилин, отримавши вивірену передач від партнера з кута воротарського майданчика, Орест Ткачук подвоїв рахунок.

Ще в першому таймі наші гравці могли довести рахунк до розгромного, але свій шанс втратив Богдан Литвяк.

Не змінився малюнок гри і після перерви. Вже на початку першого тайму Вадим Гранчар після чудової передачі Кирила Костенка забиває свій черговий м’яч – 3:0.

Атаки нашої команди не вщухали, а м’ячі влітали в сітку воріт гостей.

Спочатку відзначився Максим Дубенков, а згодом Орест Ткачук, який реалізував пенальті.

Автором наступного голу міг стати Дришлюк, але Кирило не зміг реалізувати пенальті, програвши дуель Артему Денезі, який щойно з’явився на полі.

І лише на другій компенсованій хвилині львів’янам вдалося розмочити рахунок, коли Іван Павлюх реалізував черговий пенальті в цій зустрічі, перервавши безгольову серію Кирила Злотаря.

Чемпіонат U-21. 18 тур. ФК «Олександрія» – ФК «Львів» – 5:1 (2:0).

8 грудня 2018, субота, 13.00. Олександрія, стадіон «Ніка», поле зі штучним покриттям. 100 глядачів. -3°C.

Офіційні особи на матчі:

Арбітр – Дмитро Кутаков (Київська обл.)

асистенти арбітра – Марина Стрілецька (Суми), Олександр Марчик (Київ).

4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія).

Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Ігор Покідько (Полтава).

Олександрія: Кирило Злотар, Кирило Прокопчук – К, Дмитро Семенов (Святослав Шевчук, 63’), Іван Гура, Кирило Костенко, Вадим Гранчар (Назар Хрієнко, 77’), Орест Ткачук, Вадим Вітенчук (Маркіян Пиріг, 70’), Максим Дубенков (Сергій Русьян, 59’), Богдан Литвяк (Кирило Дришлюк, 70’), Владислав Шкіндер.

Запасні: Олег Білик, Андрій Глоба.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Львів: Віталій Жупанський (Артем Денега, 75’), Іван Гаврушко – К (Дмитро Пентелейчук, 46’), Олексій Харіпов, Назарій Калинчук (Орест Тегло, 46’), Роман Білий, Гліб Малевіч (Віталій Теплий, 65’), Іван Павлюх, Олег Горін, Юрій Іваночко, Віталій Микитин, Сергій Кисленко (Артур Ременяк, 75’).

Старший тренер: Роман Гданський.

Попередження: Г. Малевич (58’)

Голи: Вадим Гранчар (32’, 47’), Орест Ткачук (39’, 58’ – пенальті), Максим Дубенков (51’) – Іван Павлюх (90+2’ – пенальті).

На 76 хвилині Кирило Дришлюк не реалізував пенальті (Артем Денега).