Суддівський спостерігач
Овчар Михайло
Звіт

ФК «Карпати» (U-21) – ФК «Олександрія» (U-21) – 1:4

Матч І туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 ФК «Карпати» (Львів) – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:4.

Вітаємо олександрійців з перемогою!!!

ФК «Карпати» (U-21, Львів) – ФК «Олександрія» (U-21) – 1:4 (1:2)

Надзвичайно важко в емоційному плані говорити про початок сезону для олександрійських дублерів. Переконлива перемога олександрійців над «Карпатами» з одного боку, з другого – важка травма Павла Пастухова на перших хвилинах зустрічі.

До того ж, сьогоднішнє протистояння дублерів «Карпат» і «Олександрії» й без того мало доволі напружений бекґраунд – на фініші минулого чемпіонату суперники боролися за бронзу, і саме «Олександрія» завоювала третє місце у турнірній таблиці, а минула зустріч у Раві-Руський принесла нашій команді переможний рахунок. Не забуваємо також про те, що наставник олександрійських дублерів Андрій Купцов у минулому захищав кольори «Карпат» і входив до тренерського штабу цього клубу.

З перших хвилин зустрічі «Олександрія» заволоділа ініціативою й впевнено повела свою гру, коли на другій хвилині стався трагічний випадок – гравець «Карпат» Максим Дерман прямою ногою в підкаті налетів на ногу олександрійця Павла Пастухова. Цей епізод мало не переріс у бійку, коли олександрійці обурилися грубою грою проти свого товариша. Арбітр Олександр Омельченко карає Дермана червоною карткою, а Павла з важкою травмою забирає карета львівської швидкої.

Невдовзі Орест Ткачук відкриває рахунок у матчі – 0:1.

Гравці «Карпат», незважаючи на чисельну і гольову перевагу суперника, зуміли мобілізуватися і зрівняти рахунок. Санчес забиває головою єдиний м’яч «Карпат» у матчі. 1:1.

Тим не менше, олександрійці у цьому матчі виглядали більш переконливіше, грали широко, вдало використовуючи фланги, а Орест Ткачук мав ще кілька моментів, щоби збільшити рахунок у матчі. Перевага остаточно перейшла на бік «Олександрії». Маркіян Пиріг збільшує рахунок у матчі – 1:2.

Перерва затягнулася надовго. За правилами, на матчі має чергувати авто швидкої медичної допомоги – ця автівка з олександрійцем Павлом Пастуховим на борту відправилася до Львова. Господарі не очікували настільки важкий розвиток подій, і не змогли забезпечити вчасне прибуття резервного автомобілю. Щоб організувати друге авто з медиками, прийшлося витратити додатковий час.

У другому таймі олександрійці не зволікали з розгромом суперника – у першій же атаці Євгеній Верхоланцев збільшив рахунок і фактично нокаутував господарів поля. 1:3.

Перебороти моральний надлом гравці «Карпат» так і не зуміли, а разом з тим «Олександрія» продовжувала демонстрацію своїх можливостей. Орест Ткачук оформлює дубль у матчі і кладе на лопатки львів’ян. 1:4. Переконлива, але з відчуттям сильного болю, перемога олександрійців.

Команди ФК «Олександрія» і колектив клубу вболівають за Павла Пастухова і передають побажання якнайскорішого одужання.

Відео матчу:

1 тур. Субота, 21 липня. 2018. 16.00. Рава-Руська, стадіон «Локомотив».

Офіційні особи на матчі: арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ),  асистенти арбітра – Володимир Журибіда (Луцьк), Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька область), четвертий арбітр – Софія Причина (Львівська область), спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Калуш, Івано-Франківська область).

ФК «Карпати»: Вадим Ющищин, Богдан Векляк, Максим Дерман, Роман Слива, Дмитро Саутін (К), Ростислав Лях (Петро Харжевський, 78’), Роман Толочко, Дмитро Кльоц (Олександр Рибачук, 62’), Катріель Санчес (Юрій Черепущак. 46’), Володимир Войтович (Володимир Рудюк, 46’), Артур Діма (Остап Притула, 57’).

Запасні: Антон Задерейко, Роман Оприск.

Старший тренер: Олександр Чижевський.

ФК «Олександрія»: Олег Білик (К), Владислав Бабогло (Дмитро Семенов, 46’), Іван Гура, Павло Пастухов (Маркіян Пиріг, 5’), Орест Ткачук (Денис Устименко, 70’), Вадим Вітенчук, Максим Дубенков, Євгеній Верхоланцев (Назар Хрієнко, 81’), Максим Куліш (Сергій Русьян, 73’), Тимур Стецьков, Владислав Шкіндер.

Запасні: Кирило Злотар, Андрій Глоба.

Старший тренер: Андрій Купцов.

Попередження: Р. Лях (31’), Р. Толочко (52’) – Є. Верхоланцев (31’)

Вилучення: М. Дерман, 2 (груба гра).

Голи: Санчес (24’) – О. Ткачук (14’, 66’), М. Пиріг (34’), Є. Верхоланцев, (47’).