10.03.2018, 21:31

Післяматчева прес-конференція Володимира Шарана

головний тренер ФК «Олександрія» Володимир Шаран

 

- По-перше, ми відштовхувалися від поєдинку минулого туру з кропивницькою «Зіркою». У «Чорноморця» було на два дні більше на підготовку до нашого матчу і ми планували віддати трішки ініціативу одеситам, для того, щоб у нас з'явилися вільні зони, щоби ми включалися в швидкі контратаки, тому що нащі захисники не володіють такою швидкістю, як нападники. Але у нас не вийшло швидко переходити  від оборони до атаки, тому що було багато браку.

При позиційних атаках відбувалося так само. Хоча футбольне поле дозволяло це робити. Користуючись нагодою хочу подякувати нашим працівникам, які незважаючи на складні погодні умови підготували стадіон, і він був у хорошому стані. Те що він «в'язкий» при таких погодних умовах, то він у нас завжди такий. Багато моментів ми створили при виконанні стандартних положень, але на жаль їх реалізувати не змогли. І після вилучення Артема Сітала команда зібралася і заграла ще краще. Я маю на увазі той факт, що пішли вперед, намагалися зіграти за себе і за того хлопця. Тому, я за великим рахунком задоволений цима п'ятнадцятьма хвилинами, протягом яких наша команда гостро діяла, перебуваючи у меншості.

Ми, як завжди в домашніх матчах, налаштовувалися виключно на перемогу. Я дуже вдячний хлопцям за ці останні 15 хвилин, але в таких матчах потрібно забивати значно раніше. Головна проблема - велика кількість браку. Ми працюємо над цим компонентом. На штучному полі, правда. Але всі команди зараз працюють в таких умовах. Наше завдання - посісти сьоме місце, і тому приємно працювати, коли є завдання. Я розумію, що ми не виконали головне завдання - потрапляння в першу шістку. Президент поставив перед нами завдання на другу частину чемпіонату - посісти сьоме місце. Тому, будемо намагатися перемагати в наступних поєдинках.

Переглядів: 3131