10.03.2018, 21:20

Післяматчева прес-конференція Костянтина Фролова

головний тренер ФК «Чорноморець» Костянтин Фролов

 

- Почну з того, що нам потрібні очки. Ми кожну гру намагаємося виходити і грати на перемогу. Так і сьогодні: ми налаштовувалися, готувалися, хотіли перемогти. Але, на жаль, не вийшло. З урахуванням того, що ми кінцівку гри проводили в більшості через вилучення гравця суперників. Треба віддати належне гравцям. Було складне в'язке поле, особливо в другому таймі, але вони віддали багато сил у боротьбі, в хорошому футболі, який сьогодні проходив в досить високому темпі. Хотілося б, щоб було менше технічного браку, щоб ми були більш організованими в деяких фазах гри. Я вважаю, що нічия, напевно, закономірний підсумок сьогоднішньої гри.

- Наскільки серйозне ушкодження у Мамаду?

- Я не думаю, що воно є серйозним. Після приїзду додому ми подивимося глибше, наша медицина скаже, наскільки серйозна травма. Сподіваюся, до наступної гри він буде готовий.

- Артем Чорний і Андрій Новак - це колишні футболісти «Олександрії» і улюблені футболісти олександрійської публіки. Як вам вони?

- Ми брали цих хлопців, з огляду на їх ігрові і людські якості, ми ними задоволені. Я сподіваюся, що вони стануть улюбленими і у одеських уболівальників. Головне - нам треба всім разом, всією командою домогтися позитивного результату. Хороші хлопці, сьогодні була підвищена мотивація у Артема, ви бачили, наскільки він активно провів гру, намагався. Потенціал у нього, безумовно, високий, і я все-таки сподіваюся, що ми дочекаємося і забитих голів, і результативних передач від нього.

 

Переглядів: 2613