10.03.2018, 12:32

Передматчева нарада у Будинку футболу

У  конференц-залі Будинку футболу ФК «Олександрія» пройшла передматчева нарада, присвячена матчу 23 туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Української Прем'єр-ліги сезону 2017/2018 років ФК «Олександрія» - ФК «Чорноморець» (Одеса), що розпочнеться сьогодні, 10 лютого, о 17.00 на стадіоні «Ніка». 

Нараду, яка розпочалася о десятій годині, проводив делегат Федерації футболу України Степан Понайда спільно з четвертим арбітром Юрієм Можаровським і спостерігачем арбітражу Ярославом Грисьо.

 

 

делегат Федерації футболу України Степан Понайда (Львів)
 

спостерігач арбітражу Ярослав Грисьо (Львів)

 

четвертий арбітр Юрій Можаровський (Львів)На передматчевій нараді представники служб, які забезпечують належне проведення матчу команд ФК «Олександрія» - ФК «Чорноморець» скоординували свої дії. Особливу увагу, окрім адміністративних питань і питань регламенту, було приділено громадському порядку і безпеці проведення матчу.

У ході наради відбулося погодження форми, у якій сьогодні вийдуть на поле гравці команд ФК «Олександрія» і ФК «Чорноморець»:

 

 Футболісти «Олександрії» гратимуть у чорній формі, воротар команди - у яскраво-салатовій футболці. Наші гості гратимуть у білому, а голкіпер «моряків» вийде на поле у блакитному. 

форма гравців ФК «Олександрія»
 

форма гравців ФК «Чорноморець»
Переглядів: 1565