06.03.2018, 16:54

Післяматчевий коментар Володимира Шарана

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував результат поєдинку 22-го туру чемпіонату України проти Зірки.

- Ми й не очікували якісного футболу, тому що ми прекрасно розуміли, що газон буде важкий. Але я вдячний, що представники клубу «Зірка» підготували газон. Безумовно, ми налаштовувалися на боротьбу. Сьогодні була практично одна боротьба, мало гольових моментів.

У нас були великі кадрові проблеми. Ми висловлюємо співчуття Юрію Паньківу, у якого вчора помер батько. Вчора ввечері він поїхав до Львова. У нас травмований Запорожан, Довгій отримав травму безпосередньо перед грою, плюс Бондаренко, Шендрик, Чеботаєв пропускали матч через травму.

Я задоволений тим, що молоді гравці, які вийшли на заміну, проявляють характер, потихеньку входять у матчі Прем'єр-ліги. Це був весняний футбол: інший ми не могли чекати. Ми розуміємо, що майстерності нам і так не вистачає на хороших футбольних полях - а тим більше, на весняних. Будемо працювати, в майбутньому хотілося б бачити більш якісний футбол.

Чи відчувалося, що ми грали дербі? Напруга відчувалася до останньої хвилини. Ми хотіли перемогти - і «Зірка» теж. У другому таймі було грати легше, тому що грали за вітром. Ми грали агресивніше і фізично виглядали краще. Дербі відчули, але, коли приходить 1000-1500 глядачів, це дуже мало. Ми прекрасно розуміли, що це вівторок, друга годині дня. Але це вже питання не до нас, а безпосередньо до Прем'єр-ліги, - сказав фахівець.

 

Джерело: Футбол 1

Переглядів: 1923