26.02.2018, 13:51

Олександрійці у збірній 21 туру

За підсумками 21 туру Української Прем’єр-ліги, в якому команда ФК «Олександрія» перемогла «Маріуполь» з рахунком 1:0, українські спортивні видання сформували символічну збірну, до складу якої увійшли олександрійці.


Юрій Паньків

- Голкіпер олександрійців надійно відіграв проти Маріуполя. Паньків грамотно вибирав позицію та вчасно виходив на суперників. Головна його заслуга – виграна дуель у Чурка, який виходив сам-на-сам із воротарем. Юрій протягом всього поєдинку підказував захисникам та підчищав за ними. (Футбол 24)

- Після провального матчу в минулому турі зі «Сталлю» Паньків повністю реабілітувався в грі з сильнішим суперником - «Маріуполем». Голкіпер олександрійців відстояв на нуль, виграв дуелі з Чурко і Борячуком, які вибігали сам-на-сам з Юрієм, на виходах воротар класно діяв і зривав небезпечні атаки, і традиційно надійно відіграв на стрічці, відбивши кілька складних дальніх ударів. (UA Футбол)

- Голкіперу «Олександрії» потрібно було відновити репутацію після допущеної у минулому турі грубої помилки. Юрій з усією відповідальністю підійшов до цього питання, і в результаті загладив свою провину. Суперник створив олександрійцям чимало проблем, проте забити так і не зумів. Причина - надійна гра Паньківа. Голкіпер виграв у маріупольців два «булліта», зберігши ворота на замку. Та й в цілому грав воротар дуже надійно. (Footboom)

- В олександрійському матчі все могло вирішитися з одного удару, а оборона господарів не була настільки бездоганною, щоби повністю позбавити простору і маневру ФК «Маріуполь». Кілька разів поспіль воротареві доводилося виручати «Олександрію» - і Паньків сповна впорався з цими викликами, двічі вигравши дуель у одного з головних героїв минулого туру -  Борячука, а також потягнувши ще парочку прицільних ударів. Повна реабілітація Юрія за невдалий матч зі Сталлю. (Спортарена)

 


Андрій Гітченко

- Центрбек Олександрії доклав багато зусиль, щоб атаки Маріуполя зупинялися за крок від цілі. Гітченко завадив нормально пробити Борячуку та вибив м'яч, що котився в порожні ворота після удару Чурка. Капітану доводилося регулярно страхувати свого партнера по центру оборони Бухала, який поки що лише звикає до Прем'єр-ліги. Навіть коли Бухал виривав для команди перемогу, Гітченко також був поруч і готувався проштовхнути м'яч у сітку. (Футбол 24)

- Надзвичайно важко довелося центральному захиснику проти «Маріуполя», чиї футболісти групи атаки мають високу швидкість. Раз-по-раз Андрію доводилося ліквідовувати провал на одному з напрямків, що у нього добре виходило. Гітченко вніс вагомий внесок у те, що «Олександрія» в результаті не пропустила. Якби ще й він почав в обороні помилятися, про підсумкову перемогу і мови бути не могло. (Footboom)

- Досвідчений лідер оборони олександрійців був найкращим у своїх володіннях. Добре грав у щільній боротьбі, встигав за молодшими конкурентам і на просторі. Добряче виручив, винісши м'яч із стрічечки в епізоді, коли той вже минув Паньківа. Щільно догравав з Борячуком, Чурком і Болбатом, коли того вимагала ситуація. Кілька разів підстраховував товаришів, встигаючи з підкатами і блокуваннями. У моменті з голом Бухала Гітченко теж розсудив правильно і знаходився на забивний позиції. З таком напарником молодий Гліб може прогресувати ще швидше. (Спортарена)

 Гліб Бухал

- Новачок олександрійців зробив те, чого Володимир Шаран домагався від гравців атаки - забив вирішальний м'яч у ворота Маріуполя. Успіх господарям приніс стандарт, а центрбек краще за всіх зорієнтувався на відскоку м'яча і дослав його за призначенням. Утім, свої основні функції Гліб також виконав на більш, ніж пристойному рівні. (Football UA)

Переглядів: 812