Заключний спаринг. ФК «Ордабаси» - ФК «Олександрія» - 1:1 (1:1)

«Ордабаси» (Шимкент, Казахстан) - ФК «Олександрія» - 1:1 (1:1)

Головний арбітр: Акобирхуджа Шукуруллаєв.

Асистенти арбітра: Тимур Галієв, Андрій Сидоров.

(Всі - Ташкент)

ФК «Ордабаси»: Жасур Нарзикулов, Нікіта Бочаров, Олександр Симчевич, Кирило Ковальчук, Пабло Фонтанелло, Дамір Даутов, Темирлан Ерланов, Еркебулан Тунгишбаєв, Мардан Толебек, Іван Нагаєв, Сергій Хижниченко.

У другому таймі на поле виходили: Валерій Фомічев, потенційний новачок, Віталій Лі, Тимур Досмагамбетов, потенційний новачок, Алішер Сулей, Абиохаїр Зулфикаров, Бекжан Абрахман.

Головний тренер: Георгі Дерменджиєв.

ФК «Олександрія»: Дмитро Рудик (Владислав Леванідов), Тимур Стецьков (Андрій Бацула, 79'), Віктор Сезар (Віталій Пономар, 60'), Євген Банада (Олексій Довгий, 60'), Дмитро Шастал, Сергій Старенький, Діксон Афоаква, Артем Сітало, Андрій Гітченко, Євген Протасов (Василь Грицук, 60'), Владислав Бабогло.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: Євген Протасов (26’) - Нагаєв (40’)

11 лютого, на стадіоні турецького готелю «Сусесі», футболісти «Олександрії» закривали цикл спарингів, що проходили у рамках других навчально-тренувальних зборів. Олександрійська команда грала проти казахстанського футбольного клубу «Ордабаси» з сонячного міста Шимкент.

Гра розпочалася неквапливо, з обережних обопільних розвідок. Команди не кидалися в бій, гра у першому таймі проходила, як правило, в центрі поля. Весь цей час команди обережно вишукували вразливі місця в обороні суперника.

Першими «прокинулися» олександрійці. На 26 хвилині індивідуальні дії Євгена Протасова призвели до того, що він опинився у зручній ситуації і у повній мірі використав таку нагоду - 0:1.

Буквально за дві хвилини не забарилися з атакою у відповідь і казахстанські гравці. Футболісти «Ордабаси» помітили помилку в центральній зоні оборони «Олександрії» - по воротах Дмитра Рудика потужно пробивають, але олександрійський голкіпер зіграв вище усіляких похвал. У карколомному стрибку Дмитро переводить м’яч на кутовий.

А на 40 хвилині казахи, в одній з небагатьох своїх контратак, забили гол - проти потужного удару гравця «Ордабаси» Нагаєва на цей раз Дмитро Рудик був безсилий. 1:1.

У другому таймі гра, в основному, проходила у центрі поля. Небезпечні моменти зрідка траплялися то біля одних, то біля других воріт. Як тільки «Олександрія» додавала швидкості, так і створювалася загроза біля воріт суперника, але нашим землякам, на жаль, не вистачало останнього пасу. Один із таких епізодів трапився на 69 хвилині, коли Артем Сітало мав шанс вийти віч-на-віч з голкіпером, але його не за правилами зупинив захисник, який отримав після цього друге своє попередження і, як наслідок, вилучення з правом заміни. Після цього момент мав Сергій Старенький, котрий, пробиваючи по воротах «Ордабаси», влучив у свого. Кутовий міг замкнути Анлрій Гітченко, але не встиг. Казахи відповіли швидкою, але безрезультативною контратакою - Владислав Леванідов спрацював упевнено.

Зрозуміло, що тренери обох команд берегли гравців і не хотіли ризикувати - це вже другі збори і для «Ордабаси», і для «Олександрії». Тому, стратегічною задачею було обійтися без травм і ушкоджень. Як ви пам’ятаєте, уже 15 лютого підопічні Володимира Шарана вирушають до столиці України, де 17 лютого о 14.00 проведуть матч із кам’янською «Сталлю».

Спаринг завершився нічийним рахунком - 1:1.