11.02.2018, 10:29

Другі збори. Заключний спаринг з «Ордабаси»

Сьогодні футболісти «Олександрії» проводять заключний спаринг у рамках других навчально-тренувальних зборів у Туреччині. Зустріч з казахстанською командою футбольного клубу «Ордабаси» розпочнеться о 16.30.

Команда «Ордабаси» (Шимкент, Казахстан) почала виступати з 2003 року. Ордабаси - це історична гора, що у XVII столітті об’єднала казахів.

 

Футболісти «Ордабаси», фото з сайту ФК «Ордабаси»

«Ордабаси» була учасником Ліги Європи у чьотирьох сезонах (минулий - 2016/2017), володіє Кубком Казахстана-2011 і Суперкубком Казахстана-2012. У чемпіонаті країни «Ордабаси» посіла третю сходинку, відстаючи  на 21 очко від  «Астани», яка знаходиться на чільному місці.

Як повідомляє сайт «Казахстан сьогодні», у листопаді минулого року клуб було перепродано за 5,5 мильярдів тенге (близько 16,8 мільйона доларів). Ім'я нового власника не розголошувалося.

Тренує команду шістдесятитрьохрічний Георгі Дерменджиєв, який ще віднедавна опікувався разґрадським «Лудогорцем» (Болгарія).

 

Головний тренер «Ордабаси» Георгі Дерменджиєв, фото з сайту ФК «Ордабаси»

 

Георгі Дерменджиєв прийняв клуб на початку січня 2018 року, коли частина гравців покинула команду, і тепер виконує непросту задачу з підготовки ФК «Ордабаси» до виступів у чемпіонаті Казахстана.

Разом з головним тренером, керівництво клубу замінило і тренера воротарів. Тепер голкіперів тренує Олександр Зайцев, котрий до цього працював у «Жетису» і «Тоболі».

 

Футболісти «Ордабаси» теж відбувають другий навчально-тренувальний збір, фото з сайту ФК «Ордабаси»

 

Минулий спаринг футболісти «Ордабаси» провели 7 лютого, проти чеської команди «Словацко», з якою розійшлися миром - 2:2.


Переглядів: 1481