10.02.2018, 15:29

ФК «Інгулець» (Петрове) - ФК «Олександрія» (U-21) - 2:0 (1:0)

Зустріччю з петрівським «Інгульцем» команда ФК «Олександрія» (U-21) завершила навчально-тренувальні збори, а також цикл контрольних матчів.

В цілому, гравці «Олександрії» проявляли домінуючу ігрову ініціативу та мали більше можливостей для взяття воріт. Гравці «Інгульця» таких нагод мали значно менше, зате досвід сприяв їх кращій реалізації. Так, в кінці першого тайму, після швидкісної контратаки господарям вдалося відзначитися у воротах олександрійців, які захищав потенційний новачок. 1:0.

У середині другого тайму «Інгулець» подвоїв свою перевагу з одинадцятиметрової позначки. 2:0. Футболісти  «Олександрії» мали шанси як зменшити відставання, так і зрівняти рахунок, але гравці захисної ланки «Інгульця» грали надійно.

Після цього контрольного поєдинку команда ФК «Олександрія» (U-21) розпочинає безпосередню підготовку до матчу з футболістами кам’янської «Сталі» (U-21).