09.02.2018, 15:15

Кубок Придніпров'я. ФК «Олександрія» (U-19) - ФК «Нікополь» - 1:1 (1:0)

Сьогодні, 9 лютого, команда ФК «Олександрія» (U-19) провела свій третій матч в рамках групового етапу Кубку Придніпров’я-2018 проти ФК «Нікополь». Гра розпочалася о 13.00 і проходила на учбово-тренувальній базі «Гірник» у місті Кривий Ріг.

Стартовий склад ФК «Олександрія» (U-19): Владислав Петрусь, Євгеній Солдатенко, Нікіта Скоріно, Родіон Сердюк, Денис Бистрий, Владислав Гальчак, Роман Мар'юшкін, Максим Коваленко, Олександр Сапелкін, Петро Луців, Назар Хрієнко.

Перший тайм проходив на рівних, хоча олександрійці мали змозу відзначитися вже на десятій хвилині, коли пробивали кутовий зі стандартного положення. На цей раз голкіпер «Нікополя» зумів врятувати ворота. У другій половині першого тайму «Олександрія» знову пробивала кутовий - і на цей раз результативно. 1:0 - олександрійська команда повела в рахунку.

У другому таймі гравці «Нікополя» мусили перемкнутися на вищу швидкість. Їх бажання забивати реалізувалося ударом з дальної, близько двадцяти п'яти метрів, позиції у дальній кут воріт. Захисник «Олександрії» не встигає вчасно перехопити суперника, і рахунок стає рівним - 1:1. Надалі гравці «Нікополя» мали ще кілька потенційних моментів, але захист наших земляків тепер працював більш надійно.

Олександрійська команда відповіла двома гострими атаками і загрожувала воротам суперника ударами зі стандартних положень, але переламати рівний рахунок до кінця матчу так і не вдалося. Результат зустрічі - нічийний, 1:1.

Наступна гра команди ФК «Олександрія» (U-19) у рамках боротьби за Кубок Придніпров'я теж проходитиме на учбово-тренувальній базі «Гірник». В неділю, 11 лютого, олександрійці зустрічаються з командою ФК «Дружба» (Новомиколаївка).

Нагадаємо, що попередній матч олександрійців теж відбувався у Кривому Розі. Зустріч з ФК «Кривий Ріг» завершилася поразкою господарів поля з рахунком 1:2.

Зимовий турнір Кубок Придніпров'я організовано Федерацією футболу Дніпропетровської області.