07.02.2018, 16:49

МФК «Кремінь» - ФК «Олександрія» (U-21) - 1:0 (1:0)

Сьогодні, 7 лютого, футболісти ФК «Олександрія» (U-21) провели контрольний матч проти команди МФК «Кремінь». Гра проходила у місті Кременчук у рамках підготовки до молодіжного чемпіонату України.

Склад ФК «Олександрія»: Антон Павлов (новачок, 46), Іван Гура, Іван Гаврушко (новачок,70), новачок, Олексій Зінкевич (Вадим Гранчар, 70), Богдан Литвяк (Іван Тищенко, 80), Вадим Вітенчук (Павло Пастухов, 70), Сергій Райлян (Орест Ткачук, 75), Самюель Мандей (новачок, 46), Євгеній Верхоланцев.

З перших хвилин матчу «Олександрія» узяла гру під свій контроль і раз-по-раз несла загрозу воротам господарів поля. Але захопившись власними атаками, олександрійці пропустили гострий випад суперників, який завершився взяттям воріт. Після прострілу з лівого флангу нападник ФК «Кремінь» замкнув цю передачу на дальній стійці - 1:0.

Після цього, як і від початку зустрічі, гра продовжувалася під диктовку олександрійської команди. Господарі відповідали нечастими і безрезультативними випадами. Але в другому таймі ситуація змінилася. Ініціативу перехопили кременчуцькі футболісти, хоча атаки олександрійців носили більш гостріший характер і наші гравці мали шанси не один раз відзначитися у воротах суперника. Але голкіпер та захисники господарів поля грали надійно, та й удари наших земляків були неточними. Під кінець зустрічі футболісти «Кременя» мали можливість подвоїти перевагу, але удар гравця кременчуцької команди прийшовся у стійку. У підсумку - мінімальна, але не цілком закономірна, перемога футболістів ФК «Кремінь». 1:0.

Наступну зустріч команда ФК «Олександрія» (U-21) проведе 10 лютого проти ФК «Інгулець» (Петрово).